Skocz do zawartości

[audio] mp3, ipody i inne


Martinuz

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje irivera/iaudio/ipody[ale tylko z najnowszych generacji, ogólnie to nie lubie odtwarzaczy apple- za drogie jak na to co oferują i dopiero chyba od 3 gen poprawiła się jakość dźwięku, iaudio i iriver trzymają jakość od początku :)].

 

Swoja drogą, ja nie musiałem porównywać, jak tylko zmieniłem słuchawki z sh*tu przez który praktycznie nic nie było słychać[orginalne- duże, niewygodne i "głucho" grające], na coś kapkę lepszego [mx 450] to mnie do szału ten odtwarzacz doprowadzał :D... tzn ja bylem wtedy małym audiofilem w światku odtwarzaczy mp3, większość uważa ze ten najtańszy sh*t z allegro gra ok jak dla nich :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;). Ja tam polecam jakieś jasne słuchawki typu in-ear ... no chyba ze ktoś jest fanem bassu to można wziąć ciemne[sam mam ciemne akg k26p i maja wymiatający bass,ale wszystko brzmi na nich tak smutno ;)...wolałem moje ex81p od sony[ehh piękna klarowność dźwięku], ale padły po miesiącu, a gwary nie miałem :/].
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...