Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Hej, poszukuję swojego pierwszego gravela i potrzebuję porady :) Zależy mi na tym, aby rower nadawał się także na bardziej wymagający teren, na dłuższe traski (na razie koło 100-120 km), podjazdy (ale też nie jakieś ogromne). Super by było jakby też się dało nim jeździć w zimę i deszcz. Jeżdżę zarówno po asfalcie jak i w terenie.

Mój wzrost 164 cm, waga ok. 60 kg.

Zastanawiam się pomiędzy takimi:

1. Marin Nicasio + lub 2 - ale totalnie nie wiem jak ten osprzęt? I jak stalowa rama? Może mógłby się ktoś podzielić doświadczeniem.

https://www.marinbikes.com/pl/bikes/2023-nicasio-plus-2

https://www.marinbikes.com/pl/bikes/2023-nicasio-2-2

2. Kross Esker 6.0

https://kross.eu/pl/rowery/gravel/esker-6-0-czarny-szary-polysk-3?gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwlN6wBhCcARIsAKZvD5ghaqR2deqMWKRojB_TcOaEiI5o9LTSutMZBVfr-3OIqOWkAF8eDWkaAo1sEALw_wcB

3. Oxfeld GR-1

https://www.centrumrowerowe.pl/rower-gravel-oxfeld-gr-1-pd37835/

4. Canyon Grizl 6

https://www.canyon.com/pl-pl/rower-gravel/przygoda/grizl/al/grizl-6-1by/3716.html?dwvar_3716_pv_rahmenfarbe=R075_P04

Byłabym wdzięczna za wszelkie rady!

Edytowane przez meryrowery

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...