Skocz do zawartości
  • 0

jak odzyskać pieniądze z AliExpress


Gość szymek

Pytanie

Witam.

troche pospieszyłem sie z kupnem stroju na aliexpres,anulowałem zamówienie ale nie odzyskałem pieniędzy,nie moge otworzyć sporu.Od sprzedawcy otrzymuje taką wiadomość

 Drodzy przyjaciele, możesz otworzyć spór bezpośrednio, wybór lub z innych powodów, ponieważ to ty ciągle prosiłeś o anulowanie zamówienia. Bezpośrednio zamknęliśmy kanał wysyłkowy. Zwrócimy Ci pieniądze. Bardzo przepraszam przyjacielu.

może mógłby ktoś pomóc coś doradzić

dziękuje za odp.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ale anulowałeś od razu czy oni zdążyli to wysłać już? i jaki masz teraz status tego zamówienia teraz?

Bo teoretycznie pieniądze powinny do Ciebie wrócić automatycznie w momencie anulowania. Sprzedawca nie dostaje środków aż nie potwierdzisz odbioru paczki.

Chociaż z ich wypowiedzi wynika że to oni anulowali zamówienie na twoją prośbę, tak było? wtedy może to inaczej wyglądać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...