Skocz do zawartości

[do MAX 3000] Orkan 3 vs Orkan 4 vs Orkan 5 vs Evado 3.0


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

mam pytanie zastanawiam sie nad kupnem roweru, biore pod uwage

Evado 3.0

Orkan 3M

Orkan 4M

Orkan 5M

 

jestem totalnym laikiem, na rowerze ostatnio jezdzilem jakies 15lat temu :D rower bedzie uzywany max kilka razy do roku zeby w weekend sobie przejechac z 5-10km... Evado raczej bym odrzucil ze wzgledu na plastikowe pedaly (waze ponad 100kg) i brak tarczowych hamulcow. orkan 5m tez ewentualnosc gdzy chcialbym zaoszczedzic na zakupie rowery ktory bedzie uzywany bardzo rzadko...

prosze doradzcie mi cos ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok ale z tych co podalem ktory waro?

8 minut temu, stanwisniew napisał:

niby tak :D ale jednak te co wyslalem chociaz przerzutki shimano maja :D

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, dafikpl napisał:

Czesc

mam pytanie zastanawiam sie nad kupnem roweru, biore pod uwage

Evado 3.0

Orkan 3M

Orkan 4M

Orkan 5M

 

jestem totalnym laikiem, na rowerze ostatnio jezdzilem jakies 15lat temu :D rower bedzie uzywany max kilka razy do roku zeby w weekend sobie przejechac z 5-10km... Evado raczej bym odrzucil ze wzgledu na plastikowe pedaly (waze ponad 100kg) i brak tarczowych hamulcow. orkan 5m tez ewentualnosc gdzy chcialbym zaoszczedzic na zakupie rowery ktory bedzie uzywany bardzo rzadko...

prosze doradzcie mi cos ;)

A czemu musisz mieć tarczowe hamulce?

Odrzucanie roweru bo ma plastikowe pedały to... absurd. Tak jakbyś kupował samochód i odrzucił dany model, bo Ci się dywaniki nie podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, skom25 napisał:

A czemu musisz mieć tarczowe hamulce?

Odrzucanie roweru bo ma plastikowe pedały to... absurd. Tak jakbyś kupował samochód i odrzucił dany model, bo Ci się dywaniki nie podobają.

nie wiem, mowie ze kompletnie nie znam sie na tematyce rowerow... na logike wywnioskowalem ze plastikowe sa gorsze od alu ;)

8 minut temu, stanwisniew napisał:

To bym brął Unibike - te hamulce Sm200 juz dają rade hydrauliczne, lekko naciskasz i rower stoi (A tez mam blisko 100 kilo wagi)

tyle ze unibike crossfire GTS kosztuje 3500 a takiego budzetu nie posiadam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak jest, ale równicześnie koszt wymiany jest znikomy. W ogóle to rowery za więcej jak 1500-2000 zł na ogół są bez pedałów.

Natomiast przy takich przebiegach, nie ma to w zasadzie znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...