Skocz do zawartości

[Zegarek] Jaki zegarek do innych aktywności


grzybu

Rekomendowane odpowiedzi

Widzisz, już sam fakt że wiedziałeś, ale zapomniałeś pokazuje że coś jest nie tak z UX'em ;) Poza tym, nawet jeśli te wykresy miałyby w jakichś okolicznościach, docelowo pokazywać to samo, to po co je przełączać? Wystarczy pokazać jeden. To samo z HR. Też można przecież scalać przebiegi HR z różnych urządzeń w jeden dzienny przebieg. Zdaję sobie jednak sprawę że to nie są proste sprawy. Nam, użytkownikom, może się wydawać to proste, bo niby urządzenia mierzą "to samo", ale pod spodem może być niezły pasztet i w rezultacie taka integracja wymaga czasem przeorania połowy kodu. Nie wykluczone też, że Garminowi się to po prostu nie będzie opłacać robić, bo możliwe że użytkowników więcej niż jednego urządzenia G jest stosunkowo niewiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, ja się w pełni zgadzam, że Garmin czasem wprowadza coś do jednego urządzenia, potem powiela to na inne ale "osobno" a dopiero później wpada na pomysł, że może dobrze to zsynchronizować ;) Mogliby to ogarnąć, podejrzewam, że ogarną. Nie do końca rozumiem tą logikę ale to prawda, że Garmin Connect jest mocno osobnym produktem niż pojedyncze urządzenia, czyli produkty flagowe. Przez co myślenie mają nadal takie raczej skupiające się na pojedynczym produkcie a nie na gamie produktów.

Niemniej potwierdzam, u mnie to też występuje mimo częstej synchronizacji urządzeń:

Fenix 6X Pro:

image.png.f6d3fa151025a715cb2036bf7e54ba60.png

Edge 830:

image.png.9b2acc1f9a33976e6d83bfc698a2a654.png

Poszukałem jeszcze na forach Garmina i Redditcie i wychodzi na to, że problem nie jest rozwiązany i raczej nic tutaj nie poradzimy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...