Skocz do zawartości

[koła] 2 zestaw kół szosowych do ~2k


czapkens

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, scaraab napisał:

miałem trzy komplety maviców i żadnego dobrze nie wspominam. DT za to zawsze niezawodne.

Ja właśnie odwrotnie, okazało się, że od ~10 lat jeździłem już na Mavicach w jednym z rowerów. Najniższy model ale jednak, katowane niemiłosiernie, skoki/korzenie/krawężniki i ani wgniotki, ostatnie centrowanie 4 lata temu.

 

32 minuty temu, Pixon napisał:

Miałem jeden komplet kół Mavic. Wspominam dobrze. Zjeżdżone były już mocno, generalnie bębenek już wymagał serwisu bądź wymiany z uwagi na duży luz, obręcz także była już lekko zużyta. Natomiast koła były proste. Przez całe 7 lat użytkowania zero wymian szprych, podciągania ich.

No właśnie, też mi się wydaje, że trzeba mieć pecha, żeby podczas normalnego użytkowania kół pękły szprychy. Dlatego też stwierdziłem, że jednak Mavici. Teraz czekam na wypłatę i pewnie będę zamawiał.

Dzięki wszystkim za wkład, wybrałem Mavici Ksyrium, Kwestia terminu kiedy zamówię. Postaram się pochwalić tutaj gotowym zestawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

W sumie to i ja na tym temacie skorzystałem, bo też się waham co do wyboru drugiego kompletu kół, żeby mieć tam na stałe opony na szosę włożone na podmianę do gravela. Natomiast ja wybiorę najprędzej te najtańsze mavic Allroad disc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...