Skocz do zawartości

[6tyś] Trek 920 lub inny rower wyprawowy


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie bije się z myślami czy kupić treka 920 na którym jeździłem i był mega wygodny i do moich zastosowań idealny (dojazdy do pracy (z sakwami), wycieczki jedno dniowe i również na co dzień) Niestety cena troszkę spora, mogę go mieć za 6800zł. Na MTB się nie zdecyduje (laskie tereny) ponieważ brak możliwości montażu bagażnika gdzie u mnie jest to rzeczą priorytetową. Podoba mi się w treku to, że ma sztywne osie i 2x napęd oraz baranek chodź nie wiem czy na co dzień będzie mi aż tak potrzebny. Myślałem nad gravelem i doposażyć go w bagażnik plus błotniki.... natomiast większość graveli jest nastawiona na sportową pozycję, która dla mnie jest uciążliwa (brzuszek) Rozważam jeszcze rower typu trekking natomiast nie wjadę nim w  głębszy las ( tak mi śie wydaje) rower crossowy mhhh to taki rower do wszystkiego i do niczego. 

Może zachęcę was do wspólnej dyskusji, doradzicie coś sensownego. Dużo osób się tutaj wypowiada, które nawet nie miały do czynienia z połową tych rowerów, które polecają a piszą głupoty. Dla tego też proszę o wypowiedzi ludzi znających temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...