Skocz do zawartości

[hak przerzutki] Szukam haka do oldskulowej ramy GT


kello

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce Cię martwic, ale z hakami w polando bywa bardzo ciezko. 2 razy w zyciu mialem nieprzyjemnosc poszukiwać hak, raz do Felta MTB dwa do stevensa X4 ... i to droga przez męke. I moze tak byc ze bedziesz musial zmaowić to w UK.... 

Ja bym jeszcze napisał maila do GT POlska lub do Centrali GT (jesli w Polsce nie ma do kogo pisac) z zapytaniem czy nie maja takigo haka lub wiedzy gdzie go mozna dostac. 

W moim przypadku gdy pisalem do Stevensa, to bardzo ladnie mi odpisali, podali nr czesci i ... powiedzieli ze moj lokalny sklep Stevensa moze mi zamowic ten hak :>  Co tez nie bylo rozwiązaniem, bo w Waw nie ma juz sklepu z ich rowerami :PP 

Skonczylo sie na kupnie w ciemno przez allegro zamiennika firmy https://www.marwi-eu.com/gh-list.php , ktory okazal sie pasowac idealnie :P 

z Feltem tez bylo ciekawie, bo Haki byly dostepne w sieci ale kosztowaly ponad polowe tego co zaplacilem za rame :PP i jakiez bylo moje zdziwienie gdy zupelnie przypadkiem w sklepie Ryszarda Szurkowskiego ktory kiedys handlowal Feltami znalazlem taki hak ostatnia sztuke za 60pln :P

Ja wiem jedno, nigdy wiecej Ramy bez haka nie kupie :PP 

W osttecznosic mozesz sprobowac dorobic u kogos taki hak :P ale moze wyjsc drozej niz kupno w UKowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...