Skocz do zawartości
Danuel

[pampersy] Pytanie teoretyczne.

Rekomendowane odpowiedzi

Danuel

Zwłaszcza do chłopaków wagi ciężkiej.

Sam ważę nie mało i dupę mam szeroką, nigdy nie jeździłem z wkładką na tyłku. Sam mam raczej deseczkę uniseks u siebie i nawet po przejechaniu 50+ km nie czuję bUlu, pieczenia ani dyskomfortu. Trochę inaczej było na początku ale teraz dupsko coraz bardziej umięśnione i się zmniejsza objętościowo.

Tak się zastanawiam czy umiękczony tyłek potrzebuje wkładki żelowej? Bo powiem szczerze kupiłbym sobie spodnie na szelkach bo podobają mi się dwie sprawy - ocieplenie nerek i chyba ??wygoda?? lajkry?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
durnykot

Po pierwsze- ortografia się kłania.

Po drugie- czy musisz używać słów " dupa", "dupsko"? Naprawdę? 

Po trzecie- wkładka ,oprócz poprawy komfortu , działa  antybakteryjnie ( przynajmniej te dobre wkładki ) i ogranicza tworzenie się flory bakteryjnej . 

Po czwarte- spodnie z szelkami mają wady i zalety , gdzie te pierwsze szybko się pojawiają przy źle uszytych lub źle dobranych rozmiarowo spodenkach. 

Za ochronę nerek bardziej odpowiada górna część odzieży- bluza i kurtka .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Danuel

Nie chcę się zbytnio wychylać, ale naprawdę słowo "nic nie wyszło " jest takim wielkim przekleństwem. Już raz próbowałem z luźniejszym wątkiem i okazało się, że nie ma tu na takie miejsce - to w sumie smutne, że ma być tak sztywno i "ortograficznie poprawnie". Cóż wasz cyrk i wasze małpy.

23 minuty temu, durnykot napisał:

wkładka ,oprócz poprawy komfortu , działa  antybakteryjnie

Jest to jakaś zaleta, której nie brałem pod uwagę. Chociaż staram się często przepierać bliższe ciału warstwy ubrania i raczej nie mam problemu z zakażeniami to jest to jakiś dodatkowy argument.

Pewnie przeszukam sklepy z wkładkami dostosowanymi do szerszego "tyłeczka".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
durnykot
Teraz, Danuel napisał:

Już raz próbowałem z luźniejszym wątkiem i okazało się, że nie ma tu na takie miejsce - to w sumie smutne, że ma być tak sztywno i "ortograficznie poprawnie".

Jeśli dla Ciebie  poprawna pisownia i szacunek dla innych wyrażany przez brak pewnej grupy słów to sztywniactwo to wyrazy współczucia. 

Miej na względzie fakt, ze na Forum są osoby w różnych stanach dorosłości.

Luz nie musi być koniecznie wyrażany przez używanie słów potocznie uważanych za niezbyt kulturalne .

W temacie:

Wkładki nazywane potocznie "żelowymi" nie muszą żelu zawierać.Do poczytania poniżej

https://www.elasticinterface.com/foams/

Raczej unikaj tanich spodenek , gdzie wkładki mogą pogorszyć, a  nie poprawić komfort jazdy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta