Skocz do zawartości

[spinka łańucha] jaka?


jamtor

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmiar jest ten sam dla 6,7,8 rzędów. Pin 7,1 mm ( niektóre tylko łańcuchy ) lub 7,3 mm ( większość łańcuchów jak shimano hg40,71  kmc x8.93, x8.99 )  Kmc x8.99 różni się od 8.93 powłoką antykorozyjną. Płytki zewnętrzne i wewnętrzne łańcucha są nią pokryte ( x8.93 tylko zewnętrzne )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem owe kółka, dziś wziąłem się za wymianę i..... kółka były zdecydowanie szersze w sensie nie średnicy a grubośc. Ta większa znacznie z jednej strony miała jakby nadlew materiału jakby celowo żeby z jednej strony by była większa przestrzeń. Nie pozostało mi nic innego jak to zeszlifować i tak też uczyniłem. Kupę czasu straciłem i nieźle się nakombinowałem. I teraz pytanie. Czy aby na pewno te kolka są pod moją przerzutkę czy w ostatnim czasie coś zmienili  ich konstrukcji. Czy jednak w przyszłości muszę szukać innych kółek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. mogą być jakieś drobne różnice w kółkach do rd-m340 a rd-m310, ale żeby aż tak ? To, że minimalnie trzeba by rozgiąć wózek przerzutki to nie problem, oba kółeczka są od przerzutek obsługujących 7,8 biegów, więc i dostosowane do takich samych łańcuchów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...