Skocz do zawartości

[Rower lazaro elitary v1] rowery za 1000-1500zł


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry 

Czy warto kupic ten rower: http://lazaro-bike.pl/sklep/lazaro-elitary-v1-męski-2019_pid=224 w tej cenie nie wiem czy cos lepszego kupię.rower ma hamulce tarczowe hydrauliczne, a w tej cenie żadne inne rowery ich nie posiadają. Proszę o porade czy warto kupic ten rower lub proszę o inne propozycje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu jeszcze komentować ?  :)  Najmniej atrakcyjny jest w nim widelec...

Pytanie jaką masz nogę i wzrost - bo to na wielkość ramy rzutuje ... A to w tym momencie jest twój podstawowy (chyba) dylemat.

W to co ci "wyjdzie z tabelek przeliczeniowych" nie do końca trzeba wierzyć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzrost 178, noga około 85-80 licząc od krocza. Z tego co czytałem, analizowałem to rama dla mnie 19". Koło chciałbym 28/29. A poza tym w większości rowerów można dobrać wielkość ramy. Więc w doborze ramy sobie poradze ;) . Problem tylko jaki rower wybrać. Przyznam, że chciałbym żeby posłóżył troche lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można stwierdzić, że jestem takich samych wymiarów co ty ale kupowałem ostatnio WYPASIONE MTB 29' LAZARO R9 V3 - 21 CZARNY NIEBIES.  Rama 19" pasuje idealnie aczkolwiek zdziwiłem się co do pomiaru wysokości od krocza. Niby miałem dużo dużo zapasu wg swoich pomiarów - nawet zastanawiałem się czy nie kupić 21" ale jak przyjechał rower to okazało się że mam 5 cm odstępu od górnej rury stojąc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...