Skocz do zawartości

[rama] Scott Scale 930 carbon 29-er 19 cali + dodatki


Markus34

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie sprzedam ramę carbonową Scott-a w super stanie razem z prawie nowymi sterami maszynowymi accenta, zaciskiem sztycy Scott i sztycą Syncros 400 mm

Główka Tapered, rozstaw wideł 10x135

dokładny opis znajduje się pod linkiem:   https://www.olx.pl/oferta/rama-scott-scale-930-carbon-19-cali-jak-nowa-29-er-CID767-IDxFP6p.html

W razie pytań proszę o telefon 796-576-890

Cena 1399 zł plus wysyłka 

 

rama scott.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem po co mi zadajesz na ogólnym takie pytania ??

Cenę podałem dla przykładu a jak sam zobaczyłeś sprzedawałem rower kompletny ale kiedy go rozebrałem na części stwierdziłem, że jednak carbonowa rama scott jest więcej warta bo wyglada praktycznie jak nowa a cena odgoni przynajmniej w jakimś stopniu Janusz bez pieniędzy...

Więc jeśli wystarczą Ci takie wyjaśnienia to proszę usuń tą naszą konwersację by nie robić bałaganu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sadziłem, ze kiedykolwiek będę się musiał komuś tłumaczyć ze zmiany ceny i do tego publiczne...poza tym jak ja bym napisał coś takiego komuś pod ogłoszeniem to zaraz bym z...ę dostał.

Trzeba było pisać priv anie tutaj, teraz jak już wszystko wiesz ponownie proszę byś usunął ta konwersację, żeby nie robić bałaganu 

Chyba, że jesteś zainteresowany kupnem to przesyłkę Ci w gratisie zrobię :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie za off top powinieneś przyznać punkty, co chcesz udowodni, że jakimś krętaczem, oszustem jestem??

Dla twojej wiadomości prowadzę firmę transportową i szefuję agencji ubezpieczeniowej i na tym zarabiam a nie oszukując ludzi na częściach rowerowych...i nigdy mi tego nie sugeruj a jeśli jakieś masz pytania to możesz je zadać osobiście w moim biurze na Hożej 86, serdecznie zapraszam.

Temat do zamknięcia, rama sprzedana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...