Skocz do zawartości

[800-1200] Crossowy lub podobny dla kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was,

Zabierałem się za zakup w poprzednim roku, jednak nie udało mi się. Może na rynku pojawiło się coś nowego ciekawego.

poszukuję dla swojej małżonki roweru.  Rama na pewno damka. Wzrost małżonki to 158 CM. Rower głównie będzie używane na drogach asfaltowych, max. kilka kilometrów. Planowane podpięcie tylnego fotelika dziecięcego.  Mam już hamaxa sleepy, razem z adapterem do małych ram, gdyż w moim Lazaro Integral V2 fotelik podczas jazdy tarł o oponę, więc musiałem zmienić stelaż. Zatem planuję dokupić co najwyżej bazę na ramę.

 

Początkowo myślałem nad LAZARO INTRGRAL V1 z ramą 17. Jednak czytając forum raczej V1 nie polecacie. Myślałem także nad V2. Osobiście mam i jeździ się dobrze.

znalazłem jeszcze coś takiego:

http://allegro.pl/2018-mocna-lazaro-senatore-v2-acera-kaseta-amor-17-i7343268037.html

Ewentualnie może jest coś ciekawszego w tych pieniądzach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rower na krótkie dystanse, to małżonka nawet nie odczuje różnic w ramie. Niech spróbuje tę 17 cali na 28 calowych kołach i zobaczy czy pasuje jej "reach" czyli zasięg od kierownicy do siodełka. Jak zbyt wyciągnięta się czuje to szukałbym czegoś mniejszego np. 16 cali. Przekrok w miejskiej damce nie ma żadnego znaczenia. Warto kupić rower który ma dużo podkładek na sterze albo regulacje, jeśli stack/wysokość główki kierownicy okaże się za wysoko, wtedy można zawsze obniżyć. Kwestia jak wyprostowaną pozycję lubi małżonka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...