Skocz do zawartości

[rower dirt] 3 tys 197cm 110kg


kubix12334

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko postanowiłem poradzić się kogoś kto może mieć jakieś pojęcie na temat jazdy w stylu dirt (dirt park,pumptrack etc.).Ogólnie chodzi o to jeżdze w dirt parkach i pump trackach na zwykłym mtb 29 po pewnym czasie jeżdżenia ludzie którzy jeżdżą w tych miejscach i trochę się znają mówią że mam już spoko podstawy i ze mógłbym iść dalej parę razy jeździłem na takim rowerze i czuje ze mój rower który nie jest przeznaczony do tej jazdy mnie ogranicza i tutaj chciałbym zapytać się jaki rower polecacie na początek przygody z dirt jumpingiem istotny jest chyba fakt że jestem duży 197cm 110kg i szczerze zastanawiam się czy moje warunki fizyczne nie wykluczają mnie z zabawy tego typu albo czy nie zmusza mnie to do zakupu roweru za grube tysiące na niesamowicie mocnym pro osprzęcie zdaje sobie sprawe jakie obciążenia przyjmuje np tylnie koło czy pomimo moich warunków fizycznych jest szansa znaleźć coś do w okolicach 3 tys.

I takie pytanie nr 2 czy są jakieś większe ramy lub rowery do dirtu na troszkę większych kołach bo jak mowie 197cm to całkiem  sporo i nie wiem czy odnalazłbym się na takim 26 cali z niezbyt dużą ramą.

Z góry chciałbym zaznaczyć żeby nikt nie denerwował się jeżeli moje pytania są głupie nie znam się dlatego na rożnych forach szukam odpowiedzi na pytanie które pewnie dla niektórych są idiotyczne jeżeli jednak ktoś zdecyduje się mi pomoc będę wdzięczny.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...