Skocz do zawartości

[Rower MTB] Unibike Fusion


Vallendor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zakupić rower Unibike Fusion, 29 koła i 21` rama. Mam 186 wzrostu, 92kg~. Ogólnie planuję podróże rowerower jak i leśne itp. Jednakże dzisiaj będąć u jednego z dystrybutorów dowiedziałem się, że ten model jest wycofany z produkcji w tym roku i albo mam szukać u innych dystrybutorów albo na internecie. Jednakże zastanawia mnie z jakiego powodu wycofali produkcję czy to była jakaś usterka czy coś podobnego.

Jak i też mnie zastanawia to czy ten rower jest warty swojej ceny, czy może za cenę 2.5k znajdę coś lepszego. Rower bym chciał już zakupić w 2gim tygodniu Maja.

Wybrałem UNIBIKE ponieważ mam bardzo blisko do dystrybutora, patrzyłem kilka KROSS'ów i w podobnej cenie miały (według mnie) gorszy osprzęt.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz na myśli model 2017 to mogę podejrzewać, że został wycofany z produkcji, ponieważ przyszedł jego następca i cena skoczyła niespodziewanie do góry.

Upewnij się co do wielkości ramy i terenu, po który jeździsz. Ja bym wybrał ramę 19 cali do trudnego terenu, ale to zależy od wielu czynników. Sam mam Flite'a z 2014r, ale jest mocno zmodyfikowany :)

Zobacz jeszcze Romet Mustang 1

Przed zakupem zapytaj o rabat - możesz otrzymać 10% i wtedy cena będzie bardzo dobra w stosunku do osprzętu.

P.S - zastanów się nad używanym Unibikiem Flite lub expert, bo osiąga dobre ceny na olx, ale przed kupnem dokładnie obejrzyj, najlepiej z kimś doświadczonym. Gdybym teraz kupował rower, na pewno wolałbym używkę, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczył na akcesoria.

 

 

Edytowane przez js1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego Unibike, to chodzi o rok 2018, dlatego też nie wiem z jakiego powodu zostaje on wycofany(chyba, że sprzedawca mnie źle zrozumiał i myślał, że mi chodzi o poprzedni rok), co do tego Rometa, to nie podoba mi się wygląd i na pewno nie wziąłbym go z powodu wyglądu ;/

A co do używanych, to no nie znam takich osób które by mi mogły powiedzieć, czy wszystko jest OK w używanym rowerze, jak i no nie chcę używanego bo się właśnie trochę boję.

A co do 19` ramy to no nie wiem, teraz mam 21 w swoim rowerze i nie mam z nią problemów w terenach leśnych, na których i tak jakoś dużo nie mam zamiaru jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnej oficjalnej informacji ze strony Unibike o tym, że wycofali jakąś wadliwą serię Fusiona z oferty. Myśle, że doszło do małego nieporozumienia ze sprzedawcą.

Mustang ma zbliżony osprzęt, także to też dobry wybór. No ale te kolory to nie tylko bolączka Rometa. Ja swojego flite'a też chcę przemalować proszkowo, bo denerwują mnie reklamy.

Zakup używanego roweru to tylko propozycja, ale nie ma się czego bać. Wystarczy dokładnie obejrzeć stan napędu, spawów ramy, w szczególności główkę ramy i rurę podsiodłową, jak wyciągnięty jest łańcuch, zadać kilka pytań i pieniądze w kieszeni. Twój wybór.

Nie wspominałeś, że masz już rower o ramie 21`, ale pamiętaj, że każdy producent podchodzi do tych rozmiarów nieco inaczej i nie ma jednego standardu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety u najblizszych dystrybutorów też już poszły te rowery:/ Więc teraz albo zamówić na internecie(jeśli nadal jest do kupienia tam), czy jakiś inny model wziać?

Ktoś poleci jakiś inny model porównywalny/lepszy od Unibike Fusion? Nie wliczając tego Rometa bo jest brzydki po prostu ;p, do kwoty 2500zł. Koła 29, rama 21`

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...