Skocz do zawartości

[suport] troszkę luzy - czy trzeba wymieniać?


koral00

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nagrałem filmik, jak duże są luzy:

 

Czy takie luzy dyskwalifikują ten suport?

 

Pytanie przy okazji - jak go wykręcić? W załączniku zdjęcie dokręcenia.

 

post-174559-0-17661700-1499205559_thumb.jpg

Napisano

Sytuacja nie jest zbyt ciekawa, swoje kilometry ma już przejechane.Polecam wymienić na korbę ze zintegrowaną osią.Przykładowo na Deorkę.Koszt używanej z suportem około 150zł.Dużo sztywniejsza konstrukcja i lżejsza.

Masz suport ISIS, więc potrzebujesz do niego nasadki. http://harfa-harryson.com.pl/hurt/czesci-wyposazenie-warsztatu/515-klucz-do-suportu-nasadowy-sram-shimano-isis-drive-zewn-8-palcow-blister.html

Napisano

 

 

Czy takie luzy dyskwalifikują ten suport? Pytanie przy okazji - jak go wykręcić? W załączniku zdjęcie dokręcenia.

 

Jesli Ci to pod nogami nie przeszkadza, nie strzela, a blaty nie tra o wózek przedniej przerzutki, to mozna jezdzic, nic wiecej sie nie zepsuje :P

 

Co do odkrecenia, to jakis wynalazkowy kluczyk by sie zdal ale jesli go nie masz to odpowiedni śrubokręt, młot i jazda... ta miska i tak bedzie do wywalenia. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...