Skocz do zawartości

[rama] Dartmoor Hornet 2017


Myszator

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Założyłeś temat że oś jest za krótka a nie chce Ci się nawet napisać do dystrybutora? 
 

 

No nie chce mi się pisać. Za dużo roboty  :) I tak by pewnie odpisali za rok. No dobra za tydzień / dwa. A tak na forum, zaraz chłopaki piszą.

Ogólnie nie lubię pisaniny. Wolę zadzwonić.Pogadać jak ludzik z ludzikiem na temat rowerów.

Tak jak teraz zrobiłem z Panem Jankiem ( Dartmoor ) który podał numer (  patrz wyżej post Janka )

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałbyś maila tyle czasu ile tego posta na forum. Odpisują tego samego dnia, max następnego  :thumbsup:

 

No i co w końcu z tą osią? Czego się dowiedziałeś? Jest ok czy za krótka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No i co w końcu z tą osią? Czego się dowiedziałeś? Jest ok czy za krótka?

 

W sumie to z Jankiem gadałem o kołach DT SWISS / DARTMOOR, ramie, a także o obręczach.

O tych obręczach które się jeszcze nie pojawiły w sprzedaży... oficjalnie.

Patrz film ... Dirt it More  ( You Tube ) Tam Janek wspomina troszku o tych nowych obręczach do takich rowerów ... pół - plusowych 27.5x2.6 / 27.5x2.8

 

Na temat osi też gadałem, ale tylko chwilę. Janek mówił ( już teraz nie pamiętam ) że chyba powinno być więcej tej osi wkręconej.  

Ogólnie ...bardziej mnie interesowały inne tematy. Zadzwonię sobie jeszcze do Janka w sprawie tej osi.  :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

Mysza wszystkie primale plus są tak kijowo wykonane? czy akurat dana seria?

Niedawno pękła mi rura podsiodłowa nad spawem w primalu 29 i właśnie poszukuje nowej ramy i chciałem kupić primal plus aby zostać przy kołach 29 no i zastanawiałem się jeszcze na danie jeszcze jednej szansy primal 29.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...