Skocz do zawartości

[rower trekkingowy] czy to dobry wybór?


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :)

Bardzo proszę o pomoc, zastanawiam się nad zakupem damskiego roweru Kross Trans Pacyfic 2017.

Roweru potrzebuję zarówno do jazdy po mieście jak i na wycieczki po lasach. 

Chciałam kupić któryś z miejskich rowerów, jednak poczytałam forum i zdecydowałam, że trekking będzie bardziej uniwersalny.

Jestem laikiem jeśli chodzi o rowery, dlatego chciałabym się upewnić, czy podejmę dobrą decyzję, w końcu rower kosztuje 2.000 - dla mnie to dość sporo.

Czy może lepiej wybrać tańszy model Kross Trans Siberian?

 

Bardzo proszę o pomoc :)

Muszę się szybko decydować, ponieważ chcę już wskoczyć na rower i korzystać z wiosennej, pięknej pogody :)

Pozdrawiam.

 

Linki do rowerów:

https://rower.com.pl/kross-trans-pacific-damski-578207

https://www.goride.pl/trekkingowe/kross-trans-siberian-2017-damski

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu akurat TREK jest skrótem od trekking - firma lazaro oczywiście.

 

A do autorki wątku - spytaj w serwisie za ile ci go skręcą do kupy (o ile nie masz kumatego przyjaciela) bo to nadal będzie opłacalne . A ręczę ci że sama z pomocą internetu , nawet mając dwie lewe ręce, złożyłabyś go w co  najwyżej 2.5 - 3 godziny ( da się poniżej 30 minut)

 

Za sklep stacjonarny i napis "kross" płacisz "wartość dodaną" :) 500-600 zł. Ale 'bądź wola twoja' w końcu... 

 

Lazaro też da się kupić stacjonarnie - pewnie ciut mniej korzystnie niż przez  net, ale zawsze warto poszukać w okolicy dystrybutora marki.

 

Edit: - a jeszcze jedno - rozpatrywałaś wariant rower crossowy + dokupienie gratów które zrobią z niego trekkinga ? Czy musi być trekking z uwagi na pozycję na siodełku?

I pomyśleć, że jesienią romet gazela 4.0 był do upolowania poniżej 1400 ...

Edytowane przez Pablo59
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...