Skocz do zawartości

[Amortyzator] Zagraniczne sklepy rowerowe do zakupu Reby RL


michalANANAS

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Faktycznie ten poploca to ktoś zgapil chyba albo nie wiem o co chodzi na 100 proc nie mogą iść zamiennie poploc i pushloc bo jeden ciągnie w jedno a drugi w drugą
 

 

Jedno i drugie ciągnie, odblokowuje i blokuje :) Nie ma znaczenia w jakiej pozycji jest dźwignia. To tylko ciągnie lub wysuwa linke więc co ma nie działać. Jedyna różnica to ciąg: Poplock ciągnie 17mm a PushLock 10mm i teoretycznie do SA jest Pushlock/OneLock

Wątek "obok" http://www.forumrowerowe.org/topic/208326-serwis-pushloc-znany-problem/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ananas kupiles tą Rebę ? ja niestety nie ogarnąłem takich funduszy i zmuszony jestem poczekac na jakas okazje za miesiac/dwa.

zastanawiam sie czy jest to najlepsza opcja widła 120mm , czy może w tej cenie czyli okolo 1500 pln jest cos lepszego.

Kolega z forum sugerowal aby rozejrzeć sie za manitou minute 120mm bo podobno to calkiem niezly widelec w tym budżecie .

 


a z tego co widze to na bike diskont juz nie ma tych Reba RL neon greeen , wiec pupcia blada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

zastanawiam sie czy jest to najlepsza opcja widła 120mm , czy może w tej cenie czyli okolo 1500 pln jest cos lepszego.

Czy lepszego to trudno powiedzieć , ale dobrą alternatywą jest Epixon http://activia.sgl.pl/cena/amortyzatory-suntour/epixon-tr/29-cali_amortyzator-epixon-tr-rc2-29-os-15mm-czarny-taper-2016/724

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że w cenie ~1500 nie ma alternatywy. Reba, nawet solo air ma negatywną sprężynę powietrzną, która jest równie ważna o ile nie ważniejsza od pozytywnej. Nawet biorąc pod uwagę, że w SA nie ma pełnej kontroli ciśnienia w negatywnej to i tak odpowiada ono temu z pozytywnej. Jeśli negatywna stalowa to można próbować coś dobrać ale trochę z tym zabawy i $$$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może coś z manitou? sprężyna ISO air oraz Mars air nie odbiegają od reby czułością (a Mars nawet przewyższa) w tej cenie raczej tylko ISO air, ale to dobry sprzęt, praca jest bardzo liniowa- pod koniec skoku się utwardza hydraulicznie, ale jeśli uwielbiasz pracę rock shox'a (reby) to pozostaje takiej szukać ;)

 

Tapnięte z mojego Mi3. jeśli napisałem coś dziwnego to wina autokorekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...