Skocz do zawartości

[wycena] składak na ramie Kross Level A2


Baza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Proszę mi wybaczyć brak specyfikacji ponieważ jestem kompletnym amatorem i nie jeździłem na rowerach od dobrych 16lat.Jakoś mnie naszło ostatnio żeby coś pojeździć ale mój rower(jakiś Saxon z połowy lat 90'tych jakoś do mnie nie przemawia)

Kolega z pracy zaproponował mi sprzedaż swojego składaka. Jestem dość wysoki ( 185cm) i rama w rozmiarze 21" jak najbardziej mi pasuje. Później co prawda się rozmyślił ale jako że sam nie może jeździć bo ma problemy z kręgosłupem powiedział żebym sobie go wziął i jeździł. 

Tak jak mówię jestem doś grubym amatorem i nie będę na tym robił wypraw do okoła polski.

A jedynie kilkunasto-kilkudziesięciu kilometrowe pojedyńcze przejażdżki.

Rowerek nie jest idealny. Piasta w przednim kole szumi, tylni przerzutnik jest chyba pokrzywiony bo cały czas jakby chrobota po nim łańcuch. Przerzutki nie wyregulowane, ponadto mam wrażenie że z okolic korby przy mocniejszym dociskaniu też dochodzą jakieś hałasy. 

 

Specyfikacji nie znam ale starałem się porobić zdjęcia ważniejszych elementów żeby spece byli w stanie to wycenić.

Nie ma zdjęć piast ale też są od Shimano.

 

https://goo.gl/photos/CSUTem2rBVHSq39C8

 

Licznika brak-zgubiony.

Rama prosta bez pęknięć, jednak sporo porysowana.

 

Chyba że ktoś poleci kogoś uczciwego kto składa rowery w najbliższej okolicy żywca.Chodzi mi o rower budżetowy.

Z założenia potrzebuję roweru wygodnego na szosę i docelowo drugi komplet kół do szybkiego przełożenia w razie zmiany preferencji na wycieczki bardziej off.

Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...