Skocz do zawartości

[rower] Kellys Cristy - czy warto, co ewentualnie w zamian?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

jak pewnie większość osób tutaj chciałam prosić o pomoc w wyborze nowego roweru. Zastanawiałam się nad czymkolwiek z serii Kellys Cristy - przede wszystkim ze względu na geometrię ramy (i jeśli dobrze widzę na zdjęciach, również kierownicę) - wygląda to wypisz wymaluj jak sprzęt użytkowany przeze mnie do tej pory, który bardzo chwaliłam sobie za wygodę i łatwość przenoszenia mimo sporej wagi.

 

Niestety nie spotkałam się z żadnymi opiniami dotyczącymi konkretnie linii Cristy, a co do samej marki Kellys naczytałam się tylko historii o pękających ramach :/ Stąd moje pytanie - czy warto jednak w taki sprzęt inwestować? A jeśli nie - co w zamian, przy założeniu że chciałabym zachować trapezową (tak to się fachowo nazywa? :D) ramę i kierownicę "jaskółkę"?

 

Rower jest dla mnie alternatywą dla komunikacji miejskiej, toteż jeżdżę dość regularnie (minimum 200 km miesięcznie, ale na dobrą sprawę średnia plącze się tak w okolicach 300km) i jak długo się da. Głównie po asfalcie czy jakichś parkowych alejkach. Lekka nie jestem (ok 80 kilo), co więcej w 9 przypadkach na 10 mam jeszcze 5-15 kilo dodatkowego bagażu. Zależy mi przede wszystkim na wytrzymałości i niezawodności - dobrze by było, gdyby wytrzymał kilka lat bez przesadnie częstych wizyt w serwisie.

 

Jeśli chodzi o budżet - myślę, że 1500 - 2000 zł, aczkolwiek chętniej trzymałabym się tej dolnej granicy, jeśli to możliwe.

 

Z góry dziękuję za wszelkie opinie i sugestie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...