Skocz do zawartości

[rower] rower do 1200


xkedi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Rozglądam się za rowerem mtb do 1200zl. Głównie zależy mi na hamulcach tarczowych (śmieciowe zawsze wymienie). Co sądzicie o arkus beryl 290 disc? Myślałem tez o kross hexagon x2 disc, ale mam juz dosc kół 26. Mam 182cm wzrostu i waze 75kg. W przyszłości planowalbym wymianę osprzętu na deore albo cos od srama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Głównie zależy mi na hamulcach tarczowych (śmieciowe zawsze wymienie).
Wiesz że dobre hamulce tarczoweto wydatek około 500zł?

 

 

o sądzicie o arkus beryl 290 disc? Myślałem tez o kross hexagon x2 disc, ale mam juz dosc kół 26.
Szroty z wolnobiegami i najgorszym możliwym osprzętem 

Przejrzyj ten dział. Są już setki identycznych tematów... http://www.forumrowerowe.org/forum/118-zakup-roweru-z-przedzialu-cenowego/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do twojej pierwszej odpowiedzi się nie zgodzę. Avid bb5 to calkiem dobre hamulce, które uzywane znajdziesz do 150 za komplet. Wolnobieg i syfiasty osprzęt, napisałem że to wymienię najwyżej. Aktualnie z przymusu jeżdżę na wolnobiegu i czuję różnicę:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja. Ale używane sram x5 x7 albo deore/ xt troche taniej bym znalazł. A tak pomijając osprzęt, co sądzicie o tych kołach i ramie w arkusie? Wyszukalem, że obręcze to EUROLINE SCHURMANN V. Dodam, że rowerem będę jeździł czasem do miasta, a głównie to droga Leśna i szutrowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupno tego arkusa to błąd , planowanie modernizacji tego roweru to kolejny błąd - takie rowery to kupują ludzie którzy nie piszą o poradę na forum .

W tym budżecie to tylko używany , mozna kupić markowy w stanie bdb do kwoty 1500zł - na allegro mozna kupic na raty również uzywany 

 

Masz tu nowy znaleziony na szybko - ROWER ROMET RAMBLER 2.0 29 2016 NOWY GWARANCJA ! (6326612109) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Edytowane przez janek77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na rockridera 520 na kołach 27.5? http://www.decathlon.pl/rockrider-520-275-id_8351007.html?gclid=CI-IrdnVh84CFeEp0wodQAgF6w

Jest jeszcze jego druga wersja droższa o 300zł i posiada ona hamulce hydrauliczne, napęd shimano 9s, gdy tańsza wersja ma sram 8s. W droższej wersji jest także widelec xcr 100mm i koła 26, a w tańszej xcm 80mm i koła 27.5. Różnica w wadze to ok. 1kg. Zawsze chciałem spróbować sram'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...