Skocz do zawartości

[Buty] MTB Specialized Sport 2006


Fiodor

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio byłem na Zawodach gdzie było mnóstwo łażenia z bikiem pod górki...

i Powiem wam że tutaj zdały egzamin bo nogi i stopy nie bolały... A dzieki tym ,,BG" cały czas byłem tak ustawiony , że bez problemu nawet pod strome górki dawałem rade..

 

P.S

po ostatniej awarii troche nam testów zjadło :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Też mam te butki :P Przejeździłem 1 niezbyt hardcorowy sezon (~3000km) i za tą cenę to nie będę pisał, że nie mają kolców, sprzączki, bo to niestety kosztuje więcej...

Jak dla mnie są fajne naprawdę sztywne, trwałe (popękał tylko język przy tych dziurkach ale to widzę standard), błotko się ich nie trzyma :D Oprócz podeszwy. Dobrze trzymają stopę, świetnie wentylowane, rzepy mają się dobrze na razie :P

w koncu bg nie wszystkim pasuje- stopa musi byc mocno wysklepiona chyba, bo luk jest dosc duzy

Dla mnie wygodne, mimo, że należę do mniejszości użytkowników, mającej płaskostopie :D Co nie znaczy, że polecam innym "platfusom".

Oprócz tego mam dość długą ale szczupłą stopę (46) i ten najdłuższy pasek jest trochę długi 4 me, jak zapnę solidnie but, to sięga prawie do podeszwy, z 2cm mu brakuje, ale zdarzało mi się zapiąć go prawie do ziemi :( Zastanawiam się, czy nie skrócić sobie tego paska, to na 1 bucie będzie pasek "Special" :P Zobaczymy, czy mi stopa do wiosny nie utyje :)

To moje pierwsze SPD i warto było spróbować, są dobre na początek i mam nadzieję, że "pożyją" jeszcze 1-2 sezony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...