Skocz do zawartości

[Wybór roweru] Kross evado 5.0, Romet orkan 4.0 lub używany


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam od jakiegoś czasu roweru i zastanawiam się nad 

 

http://allegro.pl/kross-evado-5-0-czarny-xl-nowy-wysylka-gratis-i6218210431.html

 

-http://allegro.pl/rower-romet-orkan-4-0-hydraulika-wyprzedaz-2015-i6204438271.html

 

- używany focus black stone 

 

http://olx.pl/oferta/rower-focus-hydraulika-treking-lx-CID767-IDfPhZ3.html#6b8ed993d9

 

Maksymalnie mogę przeznaczyć na rower 2300, nie zależy mi na rowerze nowym lecz wiadomo nowy to nowy :) przeglądając używki jednynie ten focus mi przypasował lecz trudno mi ocenić stan techniczny ze zdjęć, sprzedawca twierdzi że jest idealny....zwracam się do was z prośbą o doradztwo i ocenienie głównie używki.

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 wiadomo nowy to nowy 

 

Czyli za 2tys rower którym osobiście bałbym się zjechać z asfaltu;)

 

Nie bałbym się używek. Ten focus co prawda to nie jest jakaś super okazja, ale stan po fotkach wygląda na fajny.

Najlepiej to obejrzeć osobiście i sprawdzić m. in łańcuch przymiarem (wiadomo, mógł być podmieniony - ale często udaje się ocenić przebieg roweru), obejrzeć tarcze - generalnie części eksploatacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli za 2tys rower którym osobiście bałbym się zjechać z asfaltu;)

 

Nie bałbym się używek. Ten focus co prawda to nie jest jakaś super okazja, ale stan po fotkach wygląda na fajny.

Najlepiej to obejrzeć osobiście i sprawdzić m. in łańcuch przymiarem (wiadomo, mógł być podmieniony - ale często udaje się ocenić przebieg roweru), obejrzeć tarcze - generalnie części eksploatacyjne.

 

 

Dzięki za opinie, nie wiem czy będę zjeżdżał z asfaltu :) pewnie tak ale tylko na jakieś delikatne dróżki itd. rower bedzie mi służył głównie do spokojnych rodzinnych wyjazdów z zoną i dziećmi ( mają ponad roczek - bliźniaki ) sam raczej nigdzie nie pojeżdżę, ale i tak zależy mi nad jakością osprzętu.

 

Niestety nie mogę oglądnąć tego focusa na żywo ponieważ mam za daleko, nigdy nie kupowałem takiego sprzętu używanego ale myślę że warto zaryzykować i oczywiście po negocjacji ceny. 

 

Po za tym evado jest dla mnie bardzo ładny a za rometem przemawia jakośc/cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...