Skocz do zawartości

[ustawki] jak ? kiedy ? i gdzie ?


Hellsing

Rekomendowane odpowiedzi

Morgan, strasznie skomplikowane te wykresy, nie wiem, co na nich jest, ale mój system wczesnego ostrzegania

pokazuje znośną pogodę :D

wykresy mowia ze od 5 rana jutro zacznie spadac gwaltownie wilgotnosc pow po czym zaczna sie opady od 11-17 najczesciej przelotne lub takie siapienie... :) a w niedziele to juz deeeszcz i rosnaca wilgotnosc powietrza. temp wysoka jak zwykle.

 

tylko ze w tv mowia o super bezchmurnej pogodzie (TVN) zobaczymy jutro kto ma racje ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani i Panowie jakby doszło już do takiej ustawki to czy ma ktoś pompkę do amortyzatora (TORA), co bym mógł sobie pod pompować :):D byłbym bardzo wdzięczny za 5 minutową pożyczkę - na razie wypstrykałem się na SPD + buciorki i Żonka zabrania wydawać na rower kaski :) heheheh

 

Z dobrych i sprawdzonych źródeł wiem że jutro powinno zacząć padać dopiero późnym popołudniem - może pod wieczór. :P także można wyskoczyć na rower. :P

 

CO do Trasy to na początek proponuję coś łatwego :) coby zapoznać się z naszymi możliwościami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pompke. jak chcecie to wezme (ale ten 1 raz :P ) no ja myslalem 11.30 (i tak sie umowilem z GdyniaBiker pod hala widowiskowo-sportowa :D ale prosze o potwierdzenie ze mam wziac pompke bo bez sensu jej wozic nie bede :)

 

moj numer jakby co 513151017

Co do pompki to raczej nie bierz bo Szefix nic nie napisal ze jedzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki przepraszam. Wczoraj około 22 zadzwonił Teściu i poprosił o dodatkową parę rąk do pracy. W domu zlądowałem dziś o 07:30 rano :icon_wink: Także musiałem się położyć spać bo wracając samochodem to o mało co a nie zasnąłem za kierownicą.

Będę pilotował ten temat i na 1000 % zjawię się na następną ustawkę. A miałem taką ochotę pojeździć.

Morganfriman - dziękuję za odzew z pompką - niestety jak pisałem wyżej nie udało się dotrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz powiedzieć, że zdradziłeś nasz syndykat z teściem :(?

Ok, następny raz pewnie niedługo.

Można by np wsiąść w ciuchciąg i za kilka talarów dojechać na kaszuby z pominięciem

ruchliwej dojazdówki szosą. No i tam pośmigać, terenem, czy szutrami, czy asfaltem.

Wsie, goniące psy, zapach nawozu naturalnego, kwieciste łąki, kręgi kamienne i takie klimaty ;)

I zatrzymać się na dobrą rybkę nad jeziorem Ostrzyckim np. O!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by np wsiąść w ciuchciąg i za kilka talarów dojechać na kaszuby z pominięciem

ruchliwej dojazdówki szosą. No i tam pośmigać, terenem, czy szutrami, czy asfaltem.

Wsie, goniące psy, zapach nawozu naturalnego, kwieciste łąki, kręgi kamienne i takie klimaty ;)

I zatrzymać się na dobrą rybkę nad jeziorem Ostrzyckim np. O!

dobrze prawi.

 

Ja sie biore za ostrzejsze treningi - ogladanie plecow na kazdym podjezdzie mnie nie bawi :D ale dobrze bylo :):(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...