Skocz do zawartości

Lista forumowiczów z Trójmiasta i okolic.


tichy

Rekomendowane odpowiedzi

Pan pozna panią .

 

 

 

 

 

 

A tak na serio :

Tomek 19lat Wrzeszcz . Od niedawna posiadam rower górski (jakiś miesiąc) ,wcześniej typowy rower do freestylu -streetu MTb . W street MTB jakieś 2 lata na skateparkach teraz śmigam zazwyczaj ścieżkami Brzeźno-Oliwa-Sopot , głównie dlatego że nie znam żadnych ciekawych tras w okolicy .

Chętnie bym pośmigał z kimś ,a najchętniej z jakąś panią :D

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

TPK TPK i jeszcze raz TPK

Znajdź własne ścieżki. Zacznij od oznakowanych szlaków, a jak ci się znudzą to skręć w pierwszą nieoznakowaną

i zobacz gdzie cię zaprowadzi,albo wyznacz sobie palcem po mapie.

 

Jak zabłądzisz to zawsz wiadomo,że na zachód obwodnica, na wschód miasto.

Sam się nieraz po powrocie zastanawiałem patrząc na mapę : gdzie ja do cholery dziś trafiłem? :D

 

Są fajne mapy TPK część północna i południowa (do nabycia np w empiku).

Bardzo pomocne - Ja używam. Na pewno też ktoś wrzucił na chomikuj.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan pozna panią .

 

 

 

 

 

 

A tak na serio :

Tomek 19lat Wrzeszcz . Od niedawna posiadam rower górski (jakiś miesiąc) ,wcześniej typowy rower do freestylu -streetu MTb . W street MTB jakieś 2 lata na skateparkach teraz śmigam zazwyczaj ścieżkami Brzeźno-Oliwa-Sopot , głównie dlatego że nie znam żadnych ciekawych tras w okolicy .

Chętnie bym pośmigał z kimś ,a najchętniej z jakąś panią :D

Pozdrawiam :D

 

 

Hahahaha ...... no to nieźle trafiłeś ......tu pań jest wyjątkowo mało, forum jest bardzo .....hmmmm jakby to powiedzieć ........samcze icon_mrgreen.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siem, Adrian, 15. Mieszkam dalekoo w obrębie Gdańsk Południe. Dokładnie to Zakoniczyn (osiedle Pięć Wzgórz). Jeżdżę na MTB i dualu na zmianę dla rozrywki, kręcę się wokół Oruni Górnej (szkoła) i Kowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

widzę, że wiele osób się przedstawia to nie będę gorszy:)

Tomek z Gdyni na rowerze jeżdżę od...bardzo dawna tzn. wieku 3-4 lat do dnia obecnego:)

Z racji tego że mieszkam obok Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego to uwielbiam śmigać po lesie. Ostatnio też zasuwam rowerkiem na PG.

W przyszłym roku chciałbym wziąć udział a jakimś maratonie/maratonach jednak zobaczymy jak czas na to pozwoli:)

Jak ktoś chciałby pojeździć na dalsze wypady to z wielką chęcią dołączyłbym o ile czas pozwoli.

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj żeby ci roweru nie skroili na polibudzie. :) Linka to nie zabezpieczenie, a najlepiej to jeśli to jeszcze istnieje to schron rowerowy na ETI.

 

Heh wiem wiem. Właśnie studiuje na ETI i korzystam z tego udogodnienia zwanego "rowerownią":)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...