Skocz do zawartości

[spodenki] Mimo marathon szukam opinii ewentualnie inne do 220 zł


gomez

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witam. Poszukuje informacji na temat spodenek mimo marathon - może ktoś je posiada i podzieli się swoim zdaniem na temat ww spodenek. Ewentualnie jakieś inne w miarę dobre do ceny 220 zł. Obecnie używam lidlowych lecz szukam czegoś lepszego na dłuższe wypady poza miasto. Brałem również pod uwagę vezuvio lecz jest dużo opinii ze są nie trwałe. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Napisano

Niestety w moim rozmiarze cena to 369. Po za tym są różne opinie o wkładkach crafta. Mnie zainteresowały te mimo ze względu na wkładkę.

  • 4 tygodnie później...
Napisano

Witam!

 

Podłączę sie pod wątek.

I jak tam kolego gomez, kupiles i sprawdziles te Mimo jak sie sprawują?

 

Też mnie zainteresowały.

 

pozdr

Napisano

Witam. Zamówiłem mialem w rękach spodenki fajne i wkładka tez obiecująca natomiast rozmiarówka tak jak napisane nie za bardzo można coś naciągać. A i jeszcze mocne ściągacze silikonowe.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...