Skocz do zawartości

[do4000zł] 29er 23cale rama (2m wzrostu)


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witajcie,

Poszukuję roweru 29er na 23calowej ramie do 4000zł. Roweru potrzebuję do jazdy po mieście, lesie i bezdrożach, tylko rekreacja. Długość nogi od wewnątrz to 102cm. Wpadła mi w oko Merida Big Nine 500 (3499zł). Czy za te pieniądze mogę kupić coś lepszego?

Wybaczcie, jestem kompletnym laikiem. Szukam roweru od miesiąca i im szukam więcej tym większe dylematy...

Pozdrawiam serdecznie!

Napisano

Ostatnio mi się rzuciło w oczy, akurat ostatnia sztuka chyba to też cena bardzo dobra - 784,5 euro z wysyłką, a jak poszukasz to i rower w Polsce przymierzysz.
http://www.bike-discount.de/en/buy/cube-acid-29-grey-n-white-20181?currency=1&delivery_country=138

Przy Twoim wzroście bardzo łatwo znaleźć rower w fajnej cenie, szczególnie o tej porze roku. Najczęściej w sklepach zostają skrajne rozmiary, jakieś malutkie albo wielkie ramy. Pochodź po sklepach, poszukaj... Cube ma dobry stosunek jakość-cena w tym roku. Merida od dawna ma już zawyżone ceny, takie moje subiektywne zdanie.

Najlepiej popatrz po sklepach w swoim mieście/okolicy.

Napisano

Jeżeli chcesz obejrzeć Cube to nie ma dystrybucji na Trójmiasto,więc się nie przymierzysz.Mogę Ci polecić Scotta: http://www.scott.pl/produkt/168/513/rower-aspect-910/,skepy w Trójm...to Wysepka(Wrzeszcz i Olivia) a w Gdyni Żychliński.

oraz Treka :

 http://www.trekbikes.com/pl/pl/bikes/mountain/cross_country/x_caliber/x_caliber_9/#    link pokazuje model już na rok 2016),sklepy DRE ROWERY w Gdańsku i Gdyni oraz Buga sport w Gdańsku

 

 


na forum polecają też rower, który występuje tylko w sprzedaży wysyłkowej,ale jeżeli chodzi o specyfikację to przebija niemal wszystkich,lecz nie ma możliwości przymiarki 

https://www.canyon.com/pl/mtb/grand-canyon/grand-canyon-al-6-9.html

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...