Skocz do zawartości

[Rama] Stalowy sztywniak z szerokimi widełkami


Dziadman

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

 

szukam niedrogiego, w miarę łątwo dostępnego sztywnego stalowego sztywniaka z tylnymi widełkami szerokimi na minimum 75mm - widział ktoś coś takiego? Chcę tam wsadzić kółka 650B+ i ciężko mi znaleźć odpowiedniego kandydata w budżetowym przedziale cenowym (tak do 1 tys.)

 

Pzdr

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trans Am jak najbardziej mam na oku ale jak sam powiedziałeś trudno będzie znaleźć używkę. A gdyby nie 650B+ to w ogóle bym nie szukał ramy 29";) Cholernie ubolewam że Twój Inbred ich nie przyjmie inaczej byłoby już po problemie, chodzą teraz nówki w ładnych zestawach po tysiaka.

Edytowane przez Dziadman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokopałem się do Kony Honzo, rocznik 2015 bez problemu przyjmie 27,5+, z tym że wiadomo, tegoroczne nówki kosztują sporo a nie wiem czy modele z 2014 mają taką samą pojemność tylnego trójkąta. Orientuje się ktoś?

 

 

A tak to wygląda:)

 

987443-honzo-build-thread-post-your-buil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem już do nich, niestety nie potrafili udzielić mi odpowiedzi na ten temat. Ale nic to, okazuje się że na rynek wchodzi niedług o polski rower pod 27+! Kross Smooth Trail. Czekam na info odnośnie cen będzie drożej ale może warto - geo mi pasi.

 

11717451_711748025621061_498490445772656

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...