Skocz do zawartości

Lubawa raz jeszcze ..


natsky

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć 

 

Szukam kogoś z okolic Lubawy, jej gminy lub nawet powiatu Iławskiego do wspólnej, troszeczkę konkretniejszej jazdy. 

 

Może przedstawię swój profil, by móc się bardziej dopasować:

Wiek: 26 na karku, mężczyzna,

Rower: mtb

Preferowany typ tras: mieszany. Jak najbardziej lubię poszaleć po lesie, szutrze,  jak i połknąć trochę km na asfalcie, natomiast jazda wyłącznie po asfalcie dla mnie odpada. 

Preferowana długość: oczywiście zależnie od tempa i nawierzchni. Minimum to 40km, średnio - 70km, a na dłuższe trasy jak najbardziej, ale to kwestia dogadania :)

 

Jak widać potrafię się wpasować prawie wszędzie, a mimo to ciężko z kimś się 'skumać' na wspólne jeżdżenie. 

Czemu to tak? Chyba przez to, że 80% ludzi z mojego otoczenia traktuje rower mocno turystycznie i rekreacyjnie, dlatego też dłuższe wypady nie wchodzą w grę.

Nie mówię oczywiście w sensie takim, by cisnąć ile fabryka dała, ale czasami fajnie byłoby się pościgać, podkręcić tempo lub jakiemuś dorównać - to już zdecydowanie lepiej brzmi :)

 

 

Choć ze mnie sceptyk mam nadzieję, że znajdzie się jednak ktoś chętny na wspólne śmiganie :)

Pozdrawiam! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...