Skocz do zawartości

(2000) Red Bull czy wart tej ceny?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

to mój pierwszy post (z góry przepraszam za ewentualny bałagan :) ) - zastanawiam sie nad zakupem roweru - najlepiej trekingowy tak aby móc jeździć i po asfalcie i po leśnych dróżkach.

Dziś trafiłem na używany (sprowadzony z Holandii) rower Red Bull NPL

Przedni widelec amortyzowany  SR Suntour MG NCX D,

amortyzator tylni Manitou QR 

przerzutki przednie Shimano Deore LX, tylne Deore XT,

obręcze Xtreme Sari T19R

korba Shimano Hollowtech

osprzęt Xtreme pro

hamulce tarczowe hydrauliczne Magura Louise

Dodatkowo dodam, że (moim zdaniem) ktoś go doposarzył  bo ma: oświetlenie zasilane z dynama Shimano w przedniej piaście, błotniki oraz solidny bagażnik z stelażami pod sakwy

Rower jest w bardzo dobrym stanie, praktycznie nieziszczony, trzeba tylko podregulować przerzutkę - z tyłu łańcuch nie chciał wskoczyć na tę ostatnia najmniejszą zębatkę, przód delikatnie obcierał na największej zębatce i przedostatniej najmniejszej z tyłu - to kwestia regulacji jak mniemam?

Pytanie czy w tej konfiguracji taka cena jest dobra za ten rower??? Załączam link do zdjęcia jak wygląda ten rowerek.

https://www.dropbox.com/s/u8yw7ig6gtodj0f/IMAG0428.jpg?dl=0

Wielkość ramy po przymierzeniu się do niego wydaje się że jest ok.

Z góry dziękuję za pomoc

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rower firmy ROSE, kiedyśp produkty nazywały się Red Bull. Rower nie został doposażony - sprzedawany był go zarówno w wersji usportowionej "gołej" jak i bardziej doinwestowanej, do jazdy miejskiej. 

Nowe rowery serii NPL kosztowały jakieś 1600 euro o ile pamiętam. Myślę, że można jeszcze potargować się jeśli chodzi o cenę. Ważne czy napęd jest cały i działa. Czy to 3x8 czy 3x9?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...