Skocz do zawartości

[1200-1600]Cross czy MTB


PHEVIT

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem,ze najbardziej jest oplacalny Amulet, ale przy mojej niedzielnej jezdzie rowerowej nie jest mi on potrzebny.Dodatkowo wole tanie i proste w utrzymaniu v-brake.Wybor padl na Maestro/Integrala.Biorac pod uwage kradzieze to watpie zebym jezdzil nim do pracy.Wiecej niz 50km w miesiacu nie zrobie ,a srednio pewnie 30km.Jak zapragne lepszego sprzetu to sprzedam Maestro i kupie cos lepszego,aczkolwiek watpie by tak sie stalo.Dzieki wszystkim za pomoc w wyborze.Temat do zamkniecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wiecej niz 50km w miesiacu nie zrobie ,a srednio pewnie 30km.
Przy takiej małej ilości km miesięcznie nie zastanawiałeś sie nad czymś tańszym, z ciut słabszym osprzetem? Sorry, bez urazy ale te 50-60 km to ja robię teraz, zimą na jedną jazdę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

redwhite-Rozumiem cie i zdaje sobie sprawe,ze wystarczy mi uzywany rower za 500zl.Jako,ze nie znam sie na sprzecie rowerowym to nie mam zamiaru kupowac uzywanego.Z rowerem tak jak z autem i nie chcialbym kupic zajechanego roweru.A nowego za 800zl rowniez nie mam zamiaru wziac, bo w tym przedziale sa to dla mnie nowe "szroty".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...