Skocz do zawartości

[Rower] Zakup Enduro oraz wrażenia->Romet Rambler 4.0 29er


milvuc

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no regulowaną sztycę kupię, ale myślałem dopiero na wiosnę przed startem w zawodach. Oprócz tego moje cztery litery są strasznie wybredne pod względem siodełka i to bym chciał na własną rękę kupić.  :laugh:

A co do kół i amora, to budżet będzie zależny od tego ile by mnie kosztował ten Banshee, powiem że właściciel powiedział orientacyjnie, wraz z foxem floetem X CTD (opinia?) około 8000-8500pln. Własnie dlatego Was też proszę o Waszą wycenę :-) Tak że jakbym zapłacił 8000, no to mam naciągane 2000  na resztę (siodło i sztyce swoją mam), ponieważ jeszcze kask i ochraniacze trzeba kupić, ale powiedzmy że 2k. Z tego co widzę to trochę za mało...Haki do 27,5 nawet nie liczę bo na razie zakładamy koło 26". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, żeby nie zakładać nowy temat, odświeżam stary. 

Jest opcja kupna tego roweru http://horizonbikes.com.pl/bikes/item/commencal/meta-am3-2013.html 

Proszę o opinię, rama się wydaje bardzo przyszłościowa i ma fajną geometrie, Jest artykuł o tym rowerze w bikeboard 4/2014, i wypowiadają się dosyć pochlebnie o rowerze. Ale jak to zawsze jest czytać sobie można, a na żywo inaczej to wygląda, więc proszę kolegów o zdanie :-) I jak się sprawuje ten Sram x5 bo to mi się wydaje dosyć słabą przerzutką, tak samo jak JOYTECH 32h oraz hamulce  FORMULA C1? W zasadzie to mam tego ramblera i mogę poprzekładać hamulce oraz przerzutkę, ma to sens?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...