Skocz do zawartości

[Amortyzator] Reba RL 100 mm 29 9mm vs Rock Shox Recon Silver TK 120 mm 29 15mm


Piotr80

Rekomendowane odpowiedzi

W tym przedziale cenowym nie znalazłem nic ciekawszego. A może się mylę?

kupuj Rebę jesli  budżet Ci na to pozwoli w tej cenie lepszego nic nie znajdziesz gorszy możesz kupić jak Cię stać później wymieniać na lepszy :icon_question:  ja jeżdzę na Rebie od ponad roku i chwalę sobie ten amor :woot:  pojeździsz to się sam przekonasz ma prosta budowę z serwisem nie jest problem i części jest pod dostatkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XC 32 to podstawowy wypust RS'a. Nie jest zły ale nie za taką kasę. To już zdecydowanie lepiej kupić Epicona tylko na sztywnej osi

Lepsza taka wersja niż coil ;)

Ale chyba rzeczywiście wolałbym Epicona niż takiego RSa, np.:

activia.sgl.pl/cena/amortyzatory-przednie/epicon-x-xc/29-cali_amortyzator-epicon-xc-lor-29-15qlc-2014/177

albo

activia.sgl.pl/cena/amortyzatory-przednie/epicon-x-xc/29-cali_amortyzator-epicon-xc-rlrc-29-15qlc-2014/179

 

A może Manitou Tower po lekkim naciągnięciu budżetu:

velo.pl/czesci/widelce/manitou/tower-expert

velo.pl/czesci/widelce/manitou/tower-pro

velo.pl/czesci/widelce/manitou/tower-ltd

 

Marzocchi czy Fox pod 29" raczej poza zasięgiem, ale na Rock Shoksie świat się nie kończy, choć popularność ma swoje zalety (części, serwis, itp.)

Edytowane przez modrzew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdania, że zainteresowany już wszystko wie. Decyzja zależy od funduszy. Co do wyboru to wszystko prawda tylko niestety jest on determinowany brakiem poszerzanej główki w ramie. W przypadku widelców z wyższej półki wybór staje się zdecydowanie mniejszy. Dlatego warto kupić raz a porządnie bo amorka nie wymienia się zazwyczaj co sezon. To po ramie najważniejszy i najdroższy element.

Edytowane przez beskid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jestem zdania, że zainteresowany już wszystko wie. Decyzja zależy od funduszy.

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie. Stanie raczej na Rebie 100mm, no chyba, że zdecyduję się na wersję ekonomiczniejszą i wtedy zamontuję Epicona.

Temat do zamknięcia.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...