step00 Napisano 7 Sierpnia 2014 Napisano 7 Sierpnia 2014 Witam, tak jak w temacie Szukam roweru na małe wypady. Mam 14 lat i 170 cm wzrostu i ciągle rosnę dlatego szukam czegoś z ramą 18,19. Co polecacie ? Jeszcze jedno pytanie Obecnie posiadam Centurion`a backfire 50 i zastanawiam się nad wyremontowaniem go czyli nowa rama (stara jest już za mała), przerzutki itp. I tu pytanie, co się bardziej opłaca ? Jeśli znalazłby się jakiś wyjątkowo dobry rower to budżet można lekko naderwać. http://www.bikekatalog.pl/2009/rowery/794/Centurion.Backfire.50./ Tak wygląda Z góry dziękuje
wwoMichal Napisano 7 Sierpnia 2014 Napisano 7 Sierpnia 2014 Ja bym polecił Krossa Sign DS, tylko w dłuższe trasy się nie nada.
step00 Napisano 8 Sierpnia 2014 Autor Napisano 8 Sierpnia 2014 http://olx.pl/oferta/sprzedam-rower-gorski-CID767-ID6E7JL.html#9cf132857b A co myslicie o tym ? Albo może lepiej poczekac do zimy ? Ceny moze spadna Ja bym polecił Krossa Sign DS, tylko w dłuższe trasy się nie nada. Masz racje, na dluzsze trasy sie nie nada Kolega ma takiego i męczy sie na nim na dłuższych trasach.
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.