Skocz do zawartości

[+/- 2000 pln] Proszę o pomoc w zakupie roweru.


Rekomendowane odpowiedzi

Jakub, jak widzisz, też było kilka opcji, jeżeli czytałeś od początku... Chyba na tą chwilę, nie ma ciekawszej opcji niż ten Unibike... Gryzłem się z tym tematem, podchodziłem do tego jak pies do jeża.... no i już wiem czym będę śmigał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z lampkami to szczególnie z przednią musisz wiedzieć czy chcesz tylko by Ciebie było widać czy chcesz oświetlać drogę przed rowerem. Gdyż to jest znaczna różnica. Jeśli wystarczy ci tylko pokazanie obecności na drodze to wystarczy coś niedużego i taniego, ale jeśli chcesz oświetlać drogę to jednak trzeba czegoś mocniejszego.

 

Na tył to nie trzeba nic specjalnego i wystarczy coś taniego, ale najlepsza była by mactronic walle lub mactronic Bright Eye.

 

Po za tym to na pewno pompka, łatki i jakaś torba podsiodłowa się przydadzą.

 

Co do roweru to za podobną kwotę można kupić jeszcze romet'a orkan'a 5.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do autora tematu: przed wymianą siodełka (jeżeli to z nowego roweru nie podpasuje) sugeruję udać się na "mierzenie tyłka" (rozstaw kości kulszowych). Jednoznacznej odpowiedzi na pytanie: "które siodełko kupić" nie da, ale wskaże kierunek, w którym należy się udać. Na pewno można to zrobić w AirBike na KEN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unibike Zethos...uff... już w domku :002:

Chciałbym podziękować wszystkim za pomoc, a w szczególności Darkowi.... Wielgachne Dzięki Pitof....Pyfko masz u mnie, jak w banku...


Do autora tematu: przed wymianą siodełka (jeżeli to z nowego roweru nie podpasuje) sugeruję udać się na "mierzenie tyłka" (rozstaw kości kulszowych). Jednoznacznej odpowiedzi na pytanie: "które siodełko kupić" nie da, ale wskaże kierunek, w którym należy się udać. Na pewno można to zrobić w AirBike na KEN.

Tomasz, Tobie również dziękuję za radę. Jak będzie coś nie tak z siodełkiem, to na pewno skorzystam z twojej rady i udam się we wskazane miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...