Skocz do zawartości

[rower] Pomoc w wyborze używanego Crossa do 2200


T30

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie różnica w cenie jest mało znacząca w stosunku do różnicy w osprzęcie, ale tak z ciekawości próbowałem zlożyc zamówienie i wychodzi że tych rowerów nie mają na stanie, albo ja cos źle szukam. Drugie, nie mam doświadczenia w takich zakupach, nie wiem jak wygląda sprawa gwarancji, dochodzenia swoich praw w związku z ewentualnymi nieporoumieniami i mimo lepszych parametrów odpuszcze iprześpie się z zagadką Kross czy Hercules.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się podepnę ale mam pytanie czy ten Kross Evado 5.0 2013 r jest dobrym wyborem w tym przedziale ? 
Jeszcze jedno pytanie jak jest z gwarancją na tej stronie top-narty.pll ? wysyłam rower na swój koszt czy co ? jak z tymi przeglądami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kross jest w dobrej  cenie :woot: i jak najbardziej się go opłaca kupić ale rozmiarówka tylko jedna XL to na dużego chłopa :whistling:  a z gwarancją to nie wiem bo tam nie kupowałem ale pisza że jest na 24 miesiące przegląd do gwarancji "0" jest tylko jeden i możesz go zrobic w kazdym jednym autoryzowanym serwisiw Krossa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za zaangażowanie oraz cenne rady, przyszedł czas żeby w końcu się zdecydować :D. Kross(2380 + 40 PLN regulacja roweru nieobowiązkowa) był świetna opcją i długo ją rozważałem, ale rozmiar 23" jest dla mnie za duży, do tego różnica w komponentach a różnica w cenie przemawiała na korzyść Herkulesa gdzie dzisiaj cena poszła jeszcze stówkę w dół (do 2699PLN włącznie z regulacją + kosztem przesyłki za pobraniem) w związku z czym wybrałem :

 

http://www.ebikeserwis.pl/Rower-Hercules-Icona-28-Deore-XT-Shimano-czarny-r%283,4011,5034%29.aspx

 

Jutro ma być, dzięki wam dokonałem szybkiego, świadomego zakupu .Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...