Skocz do zawartości
  • 0

nowa rama


Gość patryk

Pytanie

Gość patryk
Napisano

Ostatnio przytrafiła mi się nie miła przygoda, zadziałał mój wrodzony pech i brak umiejętnośći :) efektem czego są pęknięte tylnie widełki i dość mocne wgniecenie na ramie.

Ale do meritum, nie chcąc tracić ładnej pogody jestem zmuszony jak najszybciej wymienić ramę, tylko mam problem bo nie wiem na jaką.Jestem w stanie przeznaczyć na nią w okolicach 600 zł, bardzo dużo ofert jest na alegro czy w sklepach internetowych (mieszkam na sporym zadupiu, tak że najchętniej bym kupił coś przez net), aż tyle tego że się gubię już. Będę zobowiązany jeżeli ktoś poleci mi jakąś fajną (najlepiej sprawdzoną) hardtail ramę.

Kolejna sprawa jaka mnie trochę martwi to geometria, oglądam te wszystkie schamety wykresy itp i nic a nic z tego nie kapuje jaka będzie dla mnie najlepsza.

Mam 180 cm i raczej dość proporcjonalną budowę.

 

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...