Skocz do zawartości

[Kraków] Kross Hexagon V6 2011 21"


Wojtek97

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 11.03.2014 przed południem sprzed Technikum Komunikacyjnego w Krakowie skradziono rower Kross Hexagon V6, rama 21 cali, czarno-czerwony z białymi elementami. Rower w pełni doposażony (licznik Sigma, błotniki, pompka, koszyk na bidon, torebka z narzędziami, nowe opony Schwalbe itp), otarty w kilku miejscach, ma niewielkie ubytki w lakierze. Jeśli ktoś zna obecnego "posiadacza" lub wie cokolwiek o tym zdarzeniu proszę o kontakt. Liczę na to, zostanie zwrócony w całości. 

 

Wiem, że to było 2 miesiące temu, ale dopiero teraz przypomniałem sobie że mam tu konto. Policja przyjmowała zgłoszenie 2 tygodnie więc na nich raczej nie mogę liczyć. Niestety zdjęcie mam jakie mam, innych niestety nie zrobiłem. Prawdopodobnie rower może jeździć po Krakowie (stan prawie idealny; te rejony co wszyscy nazywają Hutą: Nowa Huta, Czyżyny, Prądnik, Mistrzejowice itp.) ale tego modelu jest tyle, że co drugi znajomy mi mówi że gdzieś go widział na mieście. Mam nadzieję że ktoś stąd może go gdzieś zauważy. 

 

Charakterystyczne cechy:

odbity lakier przy napisie Kross na ramie w 2 miejscach

błotniki nie z kompletu

kolory przedniego widelca inaczej umieszczone niż w standardzie (widać na zdjęciu)

licznik Sigma 400 z przebiegiem ok. 3050km, niedziałający

nowe szerokie opony Schwalbe

przednia lampka na górnej części widelca

Mogę podać w razie potrzeby wszystkie inne szczegóły.

 

post-147118-0-88427100-1400176649_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...