Skocz do zawartości

[plecak] Deuter Bike One 20


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

jako iż nie znalazłem informacji na temat tego plecaka na forum, zakładam nowy temat. Zastanawiam się nad zakupem tego plecaka, na rower, ale męczy mnie jedny pytanie czy te 20l to nie będzie za mało.. Jako iż plecak plecakowi nie równy, a nie będę miał możliwości, wzięcia go do ręki tylko zakupy przez internet, mam pytanie do posiadaczy danego plecaka.

 

Plecak potrzebuję na zabranie ze sobą rzeczy potrzebnych na cały dzień i dojazd do pracy i teraz pytanie czy pomieszczę wszystko co bym chciał w nim, więc tak przeważnieo wożę ze sobą w plecaku który się rozleciał :D

 

koszulka, bluza, czasem spodnie jak chlapa jest, teczka, jakieś picie, pojemnik z jedzeniem, rekawiczki, czapka, klucze, latarka, jakieś drobiazgi inne.

 

Najbardziej interesuje mnie to czy dam radę w niego zmieścić jakieś spodnie, koszulkę i bluzę i będzie w nim coś miejsca jeszcze...

 

Mógłby ktoś się wypowiedzieć co widział ten plecak lub go używa, byłbym bardzo wdzięczny.

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plecak jak plecak. Ma proste plecy więc będzie w miarę ustawny. Nie mniej jednak moim zdaniem jako plecak transportowy 20l to trochę mało, a chcesz zmieścić do niego stosunkowo dużo.

Pytanie jakie to spodnie i jaka bluza... Spodnie spodniom nie równe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem i znalazłem w sklepie model one bike 20 i trans alpine 30, powiem szczerze że w tą 20 trudno by było wszystko zabrać miałem akurat rzeczy po basenie dla 2 osób po wrzuceniu do one bike 20 był pełen, a 30 zapelniona w połowie. Juz wiem ze dołożę 100 i mam więcej miejsca, system nośny ten sam a w 30 jest więcej kieszeni jest dużo praktyczniejszy, a po ściągnięciu pasków jest mały a jeżeli potrzebujemy miejsca to na pewno nam go nie zabraknie. W 20 bym włożył te rzeczy do pracy ale bym miał go wypełnionego na maxa ;/

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci mogę polecić deutera cross air exp 20. Niby ma 20 litrów, ale jest możliwość zwiększenia objętości do 24l. Airy mają inną konstrukcję pleców niż trans alpine - w airach jest siatka na stelażu, a pomiędzy siatką a plecakiem jest przestrzeń, co daje lepszą wentylację pleców. Ten cross air exp 20 za ok 300zl można znaleźć w necie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@MatiSpeed, Plecak 20l jest dobry jako letni, gdy zabierasz bardzo lekkie ubranie. Wystrzegaj się plecaków z giętymi plecami w łuk. Bardzo dobrze się sprawdzają, bo plecy są praktycznie suche, ale ich efektywna pojemność jest znacznie mniejsza niż wynikałoby to rzeczywistej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście 20l doskonale sprawdził by się podczas lata, ale plecak ma byc używany cały rok, a nie będę kupował dwóch bo to bez sensu, a w 30 mogę zabrać wszystko czego potrzebuje nie wypełniając go do końca.

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W porownaniu do klasycznych plecakow, Bike One sprawia wrażenie że jest wąski i głęboki. Dzinsy i bluza polarowa (do pasa, bez kaptura) luzno wsadzone do plecaka zajmują gdzies ok połowe objetosci, tak do konca bocznych siatkowych kieszeni. Mam 190cm wzrostu, i zapoakowalem tam moje ubrania, żeby była jasnośc . ;-)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak wybór padł na trans alpine 30 za 38)zł ze sklepu stacjonarnego. I dla mnie jest wspaniały mogę zabrać wszystko ze sobą posiada wiele kieszonek przez co można sobie wszystko poukładać a nie wrzucać do jednej komory.. Na rower nadaje się idealnie jest różnica w mokrych plecach pomiędzy zwykłym a systemem airstripes, plecy są mokre ale koszulki chwila i są suche. Jak ktoś chce wstawię zdjęcia jak wygląda w środku itp.

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...