Skocz do zawartości

[aplikacja] zamiast Endomondo:Navime, Moje Trasy, Bike Computer...inne


Gość PiotrowskiGD

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Ja posiadam taka opaskę firmy Polar kompatybilną ze wszystkimi smartphonami nie miałem żadnych problemów z połączeniem jej z telefonami (nie próbowałem tylko z iphone)

 

 

Tak się składa, że BT Smart nie jest kompatybilny ze wszystkimi smartfonami. ;-) http://en.wikipedia.org/wiki/Bluetooth_low_energy
Aha to sory za wprowadzenie w błąd mi tak mówił sprzedawca jak kupowałem swoją opaskę

 

 

 

 

 

Mam pytanie jest jakiś program na androida taki żebym mógł na kompie ustalić sobie trasę czy to na jakiejś str zapisać i przenieść ją w na telefon i ten program by nawigował mnie jak jechać ??

 

 

w stravie jest taka opcja jak planowanie trasy ale nie sprawdzałem jak działa

 

post-172779-0-36527100-1398574916_thumb.png

Aha dziękuję jak odpaleniu lapka to sprawdzę tą opcję :D wiem ze jest też ta opcja w Endomondo a chce przetestować coś nowego.

 

A jaki program byście polecili do ogólnego dziennika aktywności? Czy lepiej korzystać z stravy i potem importować do endomondo czy coś? Bo często wrzucam bieganie siłownie rower. Jak by coś było to żeby można to było ściągnąć na windowsphone.

 

Najlepiej zainstaluj obie pojeździj i wybierz ta która ci bardziej pasuje :) ja jak wyżej pisałem od zawsze na Endomondo spróbowałem Sports Track i stwierdzam że lepszy i bardziej dokładny jest, o działa przede wszystkim lepiej autopauza.

 

wysłane z Samsung Note 3 za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki program byście polecili do ogólnego dziennika aktywności? Czy lepiej korzystać z stravy i potem importować do endomondo czy coś? Bo często wrzucam bieganie siłownie rower. Jak by coś było to żeby można to było ściągnąć na windowsphone.

Na stravie też można dodawać siłownię, bieganie, pływanie i trekking. Jedyne co to na WP nie ma oficjalnej aplikacji (są klienty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Bardzo mnie to interesuje ta strava tylko nigdy nie uzywalem podobnych programow. Właśnie sciągnąlem ale nie wiem na jakiej zasadzie to działa. 

Tzn. czy musze mieć cały czas dostęp do internetu ? i ile tego internetu potrzebuje ta strava jeśli juz ..

 

No i na ile jest ta darmowa wersja i ile kosztuje konto premium... -(edit znalazłem 6$ za miesiąc i 60$ za rok)

Wszystko jest po angielsku i nie bardzo rozumiem..

Pytania może troche głupie ale jak możecie odpiszcie..

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up nie musisz mieć połączenia z internetem, wystarczy włączyć moduł GPS powszechnie stosowany już w telefonach.

Następnie połącz się na przykład z siecią Wi-fi w domu aby synchronizować ślad, wtedy pojawi Ci na Twoim koncie, będziesz mógł sobie go obczaić na komputerze.

A jeżeli nie czujesz się pewny z angielskim to Endomodo jest spolszczone. Chyba że to jeszcze dobra motywacja do nauki języka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja napiszę troszkę pełniej, internetu teoretycznie nie potrzebujesz, ale bez niego aplikacja traci wiele funkcji, np. analiza danych, podkłąd mapy, wysłanie trasy na stronę stravy. Strava nie używa go wiele, chociaż jeśli nie amsz internetu w pakiecie na abonament to lepiej wcale z niego nie korzystać, mozesz wtedy ograniczyć się na przykład tylko do wysyłania trasy na serwer poprzez wifi.

 

Darmowa wersja jest na zawsze, nie ma tu limitu, premium dodaje nowe, a nie ujęte w darmowej wersji funkcje, jak ma to miejsce na przykąłd w endomondo. Korzystając z Google Play ksoztuje 190zł/rok a z Paypala 59$/rok, są jeszcze plany miesięczne ale się oczywiście mniej opłacają. Na początek w zupełności wystarczy ci wersja darmowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi tu źle piszecie... 
Z tego co na razie ja tu widze musi być internet bo nie chce mi działać gps bez internetu to raz.

Po wcisnieciu record a ride mam pojechac rowerem ? Strace zasięg wifi i gps nie będzie działał .. właśnie tego nie mogę zrozumieć...

Wystarczy mieć połączenie z wifi przed rozpoczęciem jazdy ? i on zanotuje trase ? jak to jest..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ponadto, jeśli masz jakiś program do rejestracji samego śladu np. Sports Tracker 2 to po jego zapisaniu do pamięci karty/telefonu możesz zrobić upload na stronę www stravy.

 

Trochę na około ale jak tak robię i nie narzekam, zresztą, nie mam wyboru posiadając E 52 na symbianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok działa, tylko jeszcze nie wiem co to:

 

elevation gain 22m

 

max elevation 152m ,,  zmiennosc położenia terenu ?

 

i totalnie nie wiem "grade" na wykresie w procentach...

 

pojawiło mi się jeszcze: est power max 857 i avg 129

 

 

 

  • 11.9km
    Distance
  •  
  • 26:46
     Moving Time
  •  
  • 22m
    Elevation
  Avg Max Speed 26.7km/h 45.0km/h Elapsed Time

26:46

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna prośba...

 

dzisiaj w 70km zrobiłem 3 przerwy, z tym że jak robiłem te przerwy to na aplikacji wciskałem pauze.

 

I teraz jak sprawdzam na analizie w dystansie to mi tych przerw nie pokazuje, a jak wybiorę analizę w czasie to przerwy wykazuje.

 

Jak powinno się robić ? jak się robi przerwy, krótkie postoje 10-15min to wciskać tą pauze czy nie ?

 

z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Oglądałem mapę podczas treningu, nagle zawiecha i apka się zamknęła. Po odpaleniu apki na nowo, w pamięci został trening

Ale mogłeś kontynuować? Bo ja ostatnio jak dałem pauze dałem strave na pasek po czym telefon chyba wyłączył całkiem apke po paru minutach jak włączyłem strave ponownie to mogłem tylko zapisać albo anulować ślad ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...