Skocz do zawartości

[Szosa] Pochwal się swoją szosą


kamar59

Rekomendowane odpowiedzi

Utrzymanie prędkości przelotowej jak i średniej powyżej 30km/h to bułka z masłem

 

Przelotowej tak, ale średniej ponad 30 na dystansie kilkadziesiąt kilometrów bez srogich górek tak oczywiście, ale nie tak hop siup :)

 

Gratuluję zakupu, bardzo fajnie wygląda, kupowałeś nowy, ile zapłaciłeś? (może być PW)

 

Ja na swojej zrobiłem 520 km i z kilometra na kilometr czuję coraz więcej fun'u podczas jazdy. Było trochę ustawiania roweru i musiało minąć trochę czasu zanim przestałem czuć się niekomfortowo, ale jest już lepiej i będzie jeszcze lepiej :D

 

Aktualizacja mojej z koszykami i bidonami ;)

 

Aura.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

author bardzo fajny, choć malowanie mi się nie podoba, siodło faktycznie źle ustawione.

Dzięki Panowie za zwrócenie uwagi. Popatrzyłem na zdjęcie z ostatniej wycieczki i siodło było ustawione w miare normalnie. Jak sie okazalo tylna srubka od tego jarzemka byla slabiej dokrecona, dokrecilem i siodło jest tak jak było, w miare ok??

14f8aa76547e7df05f2c91f48a53ca46.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym siodełkiem to mnie np. uwiera w krocze jak jest poziomo ustawione siodło bez dziury/rowka. Muszę mieć pochylone do przodu, ale fakt jak jest odrobinę za dużo to trzeba walczyć żeby nie zjeżdżać z niego.

@@TomaszD, Ładny ten Triban. Mi się nie podobają czerwone kapturki na klamkomanetki poza tym jest miodzio. Nie ma się co wstydzić, jak jest siła i chęci do pykania kilometrów to jest tylko powód do dumy. Nie sprzęt czyni kolarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przelotowej tak, ale średniej ponad 30 na dystansie kilkadziesiąt kilometrów bez srogich górek tak oczywiście, ale nie tak hop siup   Gratuluję zakupu, bardzo fajnie wygląda, kupowałeś nowy, ile zapłaciłeś?

Dzięki :)

Wczoraj z moim kompanem rowerowym zrobiliśmy trasę nieco ponad 80km przy średniej 33km/h, ale fakt, okolice u nas są raczej płaskie z lekkimi wzniesieniami, wysokość waha się w granicach 170-300m także góry to nie są :D

 

Rower nówka z osiedlowego sklepiku, katalogowo cena to nieco ponad 5,5k, a u nich wystawiony był za 4,2 i za tyle też udało mi się go dorwać. Jak za taki osprzęt to ceną naprawdę promocyjna :)

 

 

 

z kilometra na kilometr czuję coraz więcej fun'u podczas jazdy
 

Dokładnie wiem o czym mówisz, w moim przypadku jest identycznie. Ostatnio kręcę kilometry tylko kolarą, a MTB'ek już lekko się przykurzył :D

Też czekam już tylko na dostawę bidonów i koszyków i wrzucę aktualizację.
Pozdrower :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w PL kupowales? Rama ma fajny ksztalt.

 

Skoro inni wrzucaja to i ja chociaz nie ma sie czym chwalic. Triban 300 z Michelin Lithion 2 z przodu i Delium Flex Pro z tylu. Po niedzieli przyjedzie nowy uchwyt na bidon, bidon camelbak i blackurn airstik sl.

 

Poki co przejechane cale 200 km ale zaczynam sie wciagac :)

 

677b48f69af3dbbebf7e42edc8f9142e.jpg

 

3bd0b8938273988ce27d9972f5fa93f2.jpg

 

231d0cb2c713fd24d9034ea5666df82d.jpg

 

A to moja pierwsza milosc chociaz nie szosa, ale od niego sie zaczelo. Unibike Xenon 2011.

 

d187f36644d934bb90cf6ddb74e43fa7.jpg

Edytowane przez samson09
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w związku z tym, że wstyd to kraść i z doopy spaść :) ja wrzucam swojego 

zdjecie,600,568643,20150620,btwin-triban

 

jeszczce tylko spd i licznik i koniec modyfikacji i inwestycji

przecena o 200 pln chyba zrobiła cuda bo wysyp T3 :)

 

ps

konkurs dla Krakusów : gdzie została wykonana ta fotografia ? nagroda : 3 sekundowa pochwała wzrokowa :)

Edytowane przez gdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...