Skocz do zawartości

[WPKiW Chorzów] wspólne rowerowanie, ustawki, treningi, rekordy.


Stujumper

Rekomendowane odpowiedzi

Na trasę byście wyjechali, a nie staruszków w parku straszyli :P


Bikershop na Placu Wolności. :-)

srutu tutu, słabo regulują i do tego nie mało kasują, jedynie gdzie dobrze regulują to unisport kato o ile tam ten blond młody pracuje, jak już nie robi tam to lipa i często na poczekaniu zrobi czego w bikershopie nigdy nie uświadczyłem by na miejscu coś zrobili nawet drobnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi Magik w Bikershopie jeszcze ani razu "słabo" nie wyregulował, a ten "blondyn" o którym mówisz pracuje teraz od dłuższego czasu już właśnie w Bikershopie. Zapytaj się go jako osoby pracującej tu i tu gdzie lepiej wygląda serwis. Drobne regulacje przy okazji zakupów Bikershop potrafi za darmo zrobić. Poprawki zawsze za darmo. A co do cen, to ile kasują, że "niemało"? Bo ja za żadną usługę u nich dużo nie płaciłem, na czele z przełożeniem całej ramy i wszystkich komponentów.

 

Akurat serwisowałem rower tu i tu i z całą stanowczością polecam Bikershop, mimo że o serwisie Unisportu złego słowa nie powiem (chłopaczek w okularach na serwisie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie mówię o tym w okularkach bo ten drugi to typowy kasjer jest, a nie serwisant

ps. porównaj sobie ceny bikershop/ unisport/ mbike/ tomed/ bikealterier oraz inne i wyjdzie ci że mbike ma najtaniej i najkrócej się czeka.

W unisporcie jedynie regulacja dobra jest przerzutek reszta to chała totalna, w końcu skądś się bierze, że ponoć ten w kato zostanie zamknięty słuchy chodzą takie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ziomek w okularkach już mi 2 razy mówił żebym w Bikershopie prosił o pomoc. Raz w przypadku serwisu amortyzatora, za drugim razem z jakąś inną pierdołą. Szacunek dla niego, bo mimo niemałych umiejętności potrafił odesłać gdzie indziej. Sorewicz biker, ale to żadna tajemnica, że akurat serwisant w Bikershopie jest jednym z lepszych w regionie. Może Cię nie lubi i Ci źle reguluje. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. porównaj sobie ceny bikershop/ unisport/ mbike/ tomed/ bikealterier oraz inne i wyjdzie ci że mbike ma najtaniej i najkrócej się czeka.

W unisporcie jedynie regulacja dobra jest przerzutek reszta to chała totalna, w końcu skądś się bierze, że ponoć ten w kato zostanie zamknięty słuchy chodzą takie

 

W mBike'u chciałem kupić znajomemu rower - średnie wrażenie total. Serwisu nie próbowałem.

 

Bike Atelier - śmiech na sali xD Przyniosłem im kasetę, łańcuch i przerzutkę przód. Wróciłem po rower, koleś stwierdził, że łańcuch za krótki. Myślałem, że źle kupiłem, ale był dobry. Liczba ogniw prawidłowa. Koleś nie ogarnął, trzeba było mu powiedzieć, że na bank jest ok. Przerzutki też twierdził, że nie założy. Założył. Choćby za półdarmo robili, to więcej do nich nie pójdę. Historia sprzed dwóch lat. Przed tą przygodą kupowałem u nich rower (no to już było dobre parę lat temu) i też u nich serwisowałem. Często były akcje typu przegląd całkowity, a przerzutka jak działała marnie, tak działała. Dobrze, że od nich uciekłem.

 

Unibike - nigdy nie narzekałem na serwis. Od kiedy przeniósł się wysoki blondyn, już tam nie zaglądam. Obsługa się pogorszyła. 

 

Tomed - nie znam, nie mam doświadczeń. :-)

Do bikershopu i bikealteriera jestem zrażony tym, że tyle trzeba czekać, a więcej trza zapłacić za to samo, a nawet gorzej wykonane niż w mbike'u

 

Niskie ceny w mBike widziałem, ale nie kupowałem u nich nic. Co do Bikershopu, to jeszcze chyba nigdy nie kupiłem u nich niczego po cenie z metki, a zniżki sięgały nie raz 60%. :)

 

O żadnym programie rabatowym na kartę w Bikershopie nie słyszałem. :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam przetestowałem każdy serwis i tak:

Bikealterier-> dno okres oczekiwań do 2 tygodni, serwis słaby, często nie wiedzą co mają na stanie. Jedyny plus taki, że stronkę aktualizują w dniu kilka razy na podstawie faktycznego stanu posiadania lecz to i tak im więcej problemu stwarza jak klient przychodzi i pyta czy jest

Unisport-> serwis taki sobie, za pierdoły kasują jak za wkręcenie pedałów kupionych u nich. Przerzutki najlepiej regulują. Reszta serwisu słaba szczególnie centrowanie kół

Bikershop-> Piekielnie drogo, serwis nie od ręki trzeba czekać nawet na pierdoły typu drobne regulacje. Wybór duży jeśli chodzi o części, lecz nie mają przeważnie czego się chce

Mbike-> Fajny serwis, drobne regulacje na miejscu nawet za frikola czasami, pomimo braku zniżek idzie utargować rabat nawet rzędu 15%. Serwis okej, części które się chce trzeba poczekać bo im na bieżąco schodzą

tomed-> gość Tomek spoko robi lecz też nie powala. Części hmm też nie ma tego co się chce

freesport-> totalna porażka i do tego obsługa, serwis mega drogi i lipny w dodatku, często nie dokręcają śrub do końca

serwis na rolnej-> dobry serwis i tani, części tanie

 

Powyższe porównania w oparciu o odczucia własne i porównanie cen części/usług

 

hookie o tą ich kartę zniżkową mi chodziło z rabatem czy jak ona ta się zwie, wiadomo o co chodzi! Co rabatów tam to często części 2 czy 3 letnie się pozbywają tak bo im leżą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się serwisuje w katowickim unisporcie, Tomek potrafi dokonać cudów z rowerem, nawet mojego zimowego makrokesza ożywił do stanu dobrze jeżdżącego :) Montaż w cenie zawsze był i nie było z tym nigdy problemów (nawet jak czasem kupowałem w innym sklepie, bo nie mieli tego co potrzebowałem, a na już musiało być).

 

Ja w Bikershopie też mam kartę rabatową, ale generalnie ciężko tam coś załatwić jeżeli nie ma tego na sklepie (o serwisie sie nie wypowiem, bo nie byłem).

 

W Bike Atelierze drogo i w sumie tyle, nic tam nie serwisowałem...

 

Jeszcze jest Freesport przy pl. Andrzeja, sprowadzają sporo rzeczy na życzenie i dają dobre ceny, kupowałem tam przełaja. Poskładać to rower poskładali, ale jeszcze go nie serwisowałem u nich więc się nie wypowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MTB to sobie wyreguluje bez problemu. W szosowym jakoś nie potrafie a zmieniłem kasetę z 11 na 12 i tajkocze strasznie.

Wiec wg sugestii trzeba będzie się udać do Unisportu na regulacje :)

 

Dzięki za podpowiedzi :)

 

PS. Dotychczas przerzutki ustawiali mi w rower.com.pl w Rudzie Śląskiej i były igła - ale po zmianie głównego serismena i przygodzie ze złamaną szprychą omijam tego chu.....@!#%^$^ z daleka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...