Skocz do zawartości

[WPKiW Chorzów] wspólne rowerowanie, ustawki, treningi, rekordy.


Stujumper

Rekomendowane odpowiedzi

Czo dziś tak mało ludzi w parku? Spotkałem dziś tylko jednego rowerzyste na trekkingu który jak się pojawił tak z szybkością zniknął za zakrętem :) No i jeszcze jeden który jechał dosłownie tempem parkowych rolkarzy obok rolkarzy :)) Przechodni prawie w ogóle nie było, a biegaczy kilku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to właśnie gdyby słońce prażyło bym zwątpił, park w deszczu jest świetny - zero bachorów wbiegających pod koła, zero przechodniów pchających się na trasę :) Nawet nie trzeba martwić się na zjazdach czy ktoś nie wejdzie pod koła. Inna kwestia to, to że deszczu było tyle, że mam cały ochlapany z błota i deszczu strój rowerowy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adamie zobaczymy jak z czasem jutro bede stał...

 

Co do wyniku Dominika to miałem znowu przyjemność go spotkać, ale jak juz był po ;) szkoda bo bym se na kole siad i bym sie tez poprawił :P Był na Kodze nie Orbeii :)

 

@Gari miał taka dobra średnia, bo trafił oczywiście na mnie jak testowalem paru innych zajaczkow... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem Ci, że przeanalizowałem prędkości jakie miejśmy. W sumie były takie same, ale zaczołeś odpuszczać w połowie dystansu. W sumie wygrałem bo widziałem, że się zbliżam, ten co goni zawsze ma lepiej w takim przypadku.

 

O widzę będą dwa nowe segmenty, pierwszy i drugi podjazd. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez przeanalizowalem i widzę, ze barierki Cię nie zatrzymały...ja miałem stracha i dlatego zacząłem zwalniać ;)

 

Co ciekawe to miałem więcej watów (839) niż na Siemoni (818) a to był mój rekord :)

 

No bedą bedą, jak juz załaduje sie full leaderboard to wkleję tutaj :)

 

Ooo bażanterio juz jest :)

http://www.strava.com/segments/7847390?filter=overall

 

I drugi podjazd tez :)

http://www.strava.com/segments/7847801

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...