Skocz do zawartości

[WPKiW Chorzów] wspólne rowerowanie, ustawki, treningi, rekordy.


Stujumper

Rekomendowane odpowiedzi

Już nie pada, przejaśnia się hmm ktoś koło 19 chętny na 2-3 kółka góra bo tyle ino czasu, nie lubię parku, ale no właśnie coś trzeba dupsko ruszyć

Ja jestem chętny, mój tel: 692 066 964 najlepiej SMS.

 

Wie ktoś może gdzie w okolicy o tej godzinie kupię owijkę? jadę do decathlonu ale pewnie tam raczej nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest, bo wątek cieszy sie dużym zainteresowaniem! I fajnie, o to chodzi :P

 

Ciekaw jestem ile osób smigajacych po parku/przez park śledzi ten wątek, tylko siedzą cicho i sie nie odzywają...? ;)

 

Choćby ja ;) Czasami sobie jakieś kółko zrobię, albo połowę pętli jadąc do, czy z pracy. Nie odzywam się, bo o czym tu pisać ? Sporadycznie trafię na jakiegoś naginacza, ale nie gonię, a i sam też jadę raczej rekreacyjnie, co by nie prowokować :P

 

Pętla byłaby wielce ok, gdyby prowadziła cały czas w terenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieprzenie :P żona obecnie śmiga starym rowerem na stalowej ramie i zardzewiałymi piastami :P

(ja składam nowy a żona czeka na moje obecne 2 kółka :P )

 

jak zacięcie jest, to nie ważne na czym się jeździ, a ze zdjęciami to tyle że se można "cześć" powiedzieć na ścieżce i na forum pochwalić kogo się widziało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...