Skocz do zawartości

[WPKiW Chorzów] wspólne rowerowanie, ustawki, treningi, rekordy.


Stujumper

Rekomendowane odpowiedzi

Rower obojętny. Ale kask i sprawne hamulce trzeba będzie i dowód osobisty i 25zł by się zapisać.

Zapisy w dniu wyścigu od 8 do 10. Start 10:40.

Zresztą wszystko jest w regulaminie co wcześniej wrzuciłem.

Dziś startuje o 14.

Stu jak coś to zadzwoń do mnie jak będziesz koło Śierwierskiej Góry to cię zbiore po drodze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zawsze tak było.

Amatorzy jadą jedno kółko z policjantami. - tutaj można powalczyć i nie być na szarym końcu.

Amatorzy ambitniejsi M30 (w naszym przypadku) jadą z Mastersami 4 kółka. - tutaj pojedzie śmietanka grodźca i polski bo to puchar polski mastersów - średnia jak pisał Mateusz 37+ będzie.

Sledzę te wyścigi co roku i mimo, że znam swoje ograniczenia i słabą formę pojechał bym dla własnej satysfakcji.

 

Właśnie, szkoda że tylko jedną pętle w tym "amatorskim" a w elicie CM20 już 90km.  Chociaż jak patrze po wynikach z 2013r. to w amatorach średnia była 38+ na 2 kółkach a elityy 40+ więc w sumie tempo tak czy siak mocne. Więc chyba się w tych amatorach przejadę, i zobaczymy co z tego będzie bo z taką śrędnią przez 22km to tylko raz jechałem :D No ale kiedyś trzeba spróbować wyścigów nie tylko biegowych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie na Strave najlepsze średnie na jedno okrążenie są po 35.

Ale ludzi przybywa i na trasie i na stravie.

W 2013 była trasa troszke inna, ta jest lepsza wg mnie, czy szybsza nie wiem.

Może być kiepsko z pogodą.

Puki co dziś byliśmy ze Stu pojechaliśmy na 31.5 średnią.

Stu stracił przy tym słuchawki. Ale nic to przy tych emocjach wyścigowych jakie się czuje :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Ale ja sobie tylko jadę bo to będzie kolarskie świeto. Swojego udziału nie biorę na poważnie byle przejechać sobie.

Ze mnie to sami wiecie kolarz amator gawędziarz ;)

Ale jak ktoś z Was ma aspirację i jest w stanie przejechać trase ze średnia 35 to ma spore szanse na czołówkę stawki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No był ogień dzisiaj :) Dzięki panowie za jazdę. Następnym razem muszę wziąć coś więcej niż 2 batony, bo na 4km przed domem jak już solo jechałem złapała mnie taka bomba z głodu, że myślałem, że się nie dotoczę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...