Skocz do zawartości

[WPKiW Chorzów] wspólne rowerowanie, ustawki, treningi, rekordy.


Stujumper

Rekomendowane odpowiedzi

No było bardzo fajnie dziś. Tempo pod moją nogę. Czułem się jak kierownik wycieczki. Dzięki chłopaki za udział. :thumbsup: .

Odnośnie grodzieckiego Paris-Roubaix, to ja tam zwalniam bo uważam na rower. Pojechałem za Matuszem chodnikiem, ale tam były szkła, widocznie młodzież wracała ze studnówki, więc zjechałem spowrtoem na bruk i trzymałem się za zęby. Przy 9 barach w kołach i na aluminiowym rowerze ten bruk boli. Wole niczego nie uszkodzić przy mojej wadze 98kg.

A przy okazji... Daniel przejechał ten odcinek z piątym czasem. Ja narzuciłem wam tempo wcześniej bo segnent leci wzdłuż całego lasu grodzieckiego i Daniel mógłby miec koma z tak dobry czasem na samym bruku, no ale nie załapał nikt tego pomysłu.

Wrzuce link do segnemu -- http://www.strava.com/segments/6428589?filter=overall

Myślałem, ze pojechaliście jeszcze na Park dokręcić Froda, ale widzę każdy leciał już na obiad.

W sumie wszystkim wpadła stówka. I bardzo ładnie.

 

a przy okazji, Grupa Grodziec dziś pojechała odcinek głowny na 36 średnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tam cieszę, ze dojechałem w grupie, bo bomba była juz od Zenka jak skończyłem żłopać te dwie oranżady he he ;)

@Adamie dzisiaj miałeś nogę...tydzień na EPO i jaka poprawa :P

@erzurum Ty to powinieneś isc na etat do radia na spikera, jeszcze słyszę jak gadasz-co tam nowego sie dzis dowiedziałes...? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że pojeździliście, szkoda że tak późno ruszacie ja zazwyczaj nie mam czasu i musiałem solo rypać od 10:00 udało mi się walnąć 106km ze średnią 32, ale był wysyp kolarzy w Niedzielę normalnie jakaś grupa z naprzeciwka mi wyjechała przy lotnisku ze 70 chopa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...