Skocz do zawartości

[WPKiW Chorzów] wspólne rowerowanie, ustawki, treningi, rekordy.


Stujumper

Rekomendowane odpowiedzi

no to znów pojeździliśmy :) dzięki chłopaki, fajnie w takim dużym peletonie pośmigać razem.

Jak będziemy mieli dalej taki postęp to nas do pro touru wezmą.

Mi nabiło 118km ze średnią 29, szkoda, że sił brakło bo przy 90km była jeszcze średnia 30km.

 

Wrzucę zdjęcie jak przypomnę sobie jak to się tu robi hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa, dzisiaj to była jazda! Chyba z tydzień se zrobie odpoczynku bo uda to mi eksplodują :)

Szkoda Adama, ze zaliczył Lost in Action... :P ale widzę na Stravie, ze dojechał do domu :D he he

Dzieki za udany trip! :)

Aaa i ciekawe czy Rafał trafił do domu...gdzie myśmy go zostawili, pod Siewierzem?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szkoda, nie szkoda. Adam ma trenować. Ale fakt, że już od Siemoni wszytskie górki zostawałem w tyle kilkaset metrów. Na koniec po wjeździe na Łosień mieliście nademną z 1km przewagi. Ale widzę, że Mateusz pamiętał dobrze powrót bo doprowadził Was szczęśliwie do parku.

Heh jeszcze w Parku dokręcili Grand Frodo. nieźle. :thumbsup:

Ja poleciałem nieco inaczej, sprawdziłem jak wyremontowali ulicę Parkową w Dąbrowie, można tam teraz segmeta robić. Poźniej zaliczyłem "prostą na grobli" i "alto del Sarnów" ale ze średnimi po 25.

Ogólnie dzieki chłopaki za trip. Było ok. :thumbsup:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafała zostawiliśmy zaraz przy pogorii, daleko z powrotem nie miał.

Mnie ciekawi co z tym kolegą, który z nami zaczął a na dąbrówce wielkiej go już nie było, w sumie wtedy średnia była powyżej 35 więc może szybko odpuścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za jazdę za tydzień jak mi się uda z Wami pośmigać to będę miał już na szczęście szosę, jak byście chcieli kiedyś jechać tam gdzie ja pojechałem na rozjeździe to nie jedźcie, nie ma tam nic oprócz kawałka drogi a na końcu w!@ony burek :) musiałem zawracać. Na powrocie cały czas wiało w PYSK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest bardzo dobrze jeździł dzisiaj jakiś traktorek z dmuchawą i coś robili.

 

Ps. Dzisiaj o 13 jak jeździłem to może na było w zającach wybierać od szos do mtb szkoda że szybko padali, ale było na tyle że nie sprawiało to poroblemu bo co chwile był nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja dostałem drugiego powera od tego bruku na Grodzcu i tak juz trzymałem do samego końca he he :) a jak zobaczyłem Filipa, ze jedzie w tym samym kierunku to juz nie mogłem odpuścić ;) ale potem chyba z 10min siedziałem i medytowalem do oranżady...czwartej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj w parku było na bogato.

Z okazji dziejszych odpałów powstał nowy segment "koci grzbiet" :).

dam linka dla zaintersowanych :thumbsup:  https://www.strava.com/segments/9038315

Troszeczkę słoneczka a nam już tak wali na glace. Za dużo tego siedzenia na ławeczce ze Stu ;)

 

I zapraszam do parku wszystkie zające i zajęczyce :-).

 

ps. i prosze nie hamować, to tylko zabawa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dawno sie tak nie uśmiałem w parku na pętli :)

Dzisiaj tleniliśmy na całego, a koci grzbiet Adama powalił mnie na łopatki-tak wymiękłem, ze nawet pod bazantem nie miałem sił na spinki bo mnie brzuch bolał ze śmiechu :D

Słońce dało w palnik, polećcie jakiś dobry krem z filtrem, bom czerwony jak burak... ;) nawet nie wiem kiedy, a 90kaemow zleciało!

 

Garfield-kolejny segment pocieszenia w parku, oj bedą ataki cos czuje he he :)

Mamy z dziećmi... strzeżcie sie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche jest za krótki.

Na takich odciankach dochodzi do błędu GPS. Jak ktoś ma słabego fona. Tak jak w przypadku segmentu "Finish".

Ale 49 jest do pobicia.

Zrobiłem nowe barierki bo w tamtym roku segment zniknoł ze stravy. Za kilka godzin będzie pełna lista wyników.

https://www.strava.com/segments/9042470

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...