Skocz do zawartości

[WPKiW Chorzów] wspólne rowerowanie, ustawki, treningi, rekordy.


Stujumper

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wyjątkowo w Parku nie dało sie jeździć! Tyle ludzi wyszło na spacery...nic dziwnego, bo markety pozamykane :P

I z tej okazji robiłem kółeczka poza parkiem, w tlenie rzecz jasna :)

Przy okazji test ( a raczej powrót do) kiery 700mm i mostka 60mm, bo w tym roku to tylko jazda rekreacyjna bedzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie baza to podstawa, ale w dobrym tempie wypadałoby ja robić. Pomijam teraz tą jazdę w śniegu, bo jest cieżko o lepszą średnią, (jednak dla chcącego nic trudnego) ale jak jest sucho to trzeba dymać średnie dobrze ponad 25km/h, zeby cos z tego było potem w sezonie no i przede wszystkim jak chcesz utrzymać koło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz, ....32 przez chwilę było na jednym podjeździe pod bażantem, ale zdecydowanie mam zbyt zimową formę na takie tempo jak dziś.

Oby następnym razem było cieplej, pod mój koniec już tak zaczęło wiać, że zjechałem po 5 kółkach bo byłem mocno przemarznięty.

 

a Tobie Stu dalej jak poszło, były jakieś nowe zające?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilku sie jeszcze przewinęło :) ale najlepszy był Pan na Meridzie z plecakiem większym od niego samego, ale bylem lekko zdziwiony jak wyprzedził mnie na prostej przed rondem z prędkością ok 40km/h :) jak go dogoniłem to usłyszałem komplement "dobrze jedziesz" i to na tyle bo jak przyszła parkowa zmarszczka to został w miejscu jak dzięcioł w dziupli :D

Tak sie zastanawiam, czemu wszyscy tak "kozaczą" na prostej, a jak przyjdzie jakaś nawet mała górka to miękną, ze az płakać sie chce... Ja tez teraz jakimś demonem podjazdów nie jestem,(grubo ponad 100kg z rowerem mam) ale jakoś większych problemów mi one nie sprawiają ;)

W sumie 80kaemow dzis pękło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...