Skocz do zawartości

[WPKiW Chorzów] wspólne rowerowanie, ustawki, treningi, rekordy.


Stujumper

Rekomendowane odpowiedzi

również dzięki, zawsze to szybciej i mnie nudno niż samemu :)

http://www.meteo.pl/um/php/meteorogram_list.php?ntype=0u&fdate=2015010306&row=461&col=215&lang=pl&cname=Katowice

 

zapowiada się zima na jutro ale zobaczymy. Jak będą warunki to o 13 mi pasuje.

Tylko muszę się cieplej ubrać bo przy tym naszym tlenie dziś lekko przemarzłem.

Ile zrobiłeś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dobrze ponad 90km dzis zrobiłem. Strave wyłączyłem po 55km, bo pewnie standardowo by mi bateria padła, a chciałem se jeszcze muzy posłuchać i tak luźno potem te 5 kółek. Trafił mi sie zając Nakamura MTB i dziadek na Trans Alpie krossa, wiec nie nudziło mi sie wcale ;)

Jutro ma byc juz zimniej na dodatek, wiec tez dodatkową warstwę zarzuce na grzbiet :)

 

Ty tam cos mówiłeś, ze kółko w 14min mieliśmy, a mnie na Stravie pokazało najlepsze 13:20s ale to chyba juz jak samemu jechałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo było... Trener powiedział że mam nie spinać bo to pierwszy start i mnie emocje zjedzą, Chciałem coś zrobić ale ja tam za jazdą w terenie nie przepadam. Powiedział że nikt się mistrzem nie urodził. Czekam aż mnie na szosę wsadzi to będę szczęśliwy. Jutro jadę z nimi z gliwic do tarnowskich gór a potem do domu sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj jechałem na klubowy trening ale jak szybko zaczęliśmy to po 20 km skończyliśmy bo śnieg nie pozwalał na jazdę po szosiedo domu zostało mi 20 czyli zrobiłem 40 km w domu byłem cały mokry ale itak pozytywnie nastawiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...